Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap96%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap3%Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 12.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:20:45

» 12.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:15:41

» Milli basketbolcu, alkollü sürücü kurbanı oldu! İlkan Karaman, kaldırımda beklerken, aracın altında kalarak hayatını kaybetti...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:07:44

» Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Nicola Zalewski transferini tamamlayabilmek için İtalya'ya giden sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde başarı sağlayamadıkları durumda Napoli'den Mario Rui'yi alternatif olarak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:00:11

» Galatasaray yönetimi fokur fokur kaynıyor! Ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:59:07

» Marek Hamsik'den Victor Osimhen hakkında çarpıcı ifadeler! Galatasaray taraftarını çok kızdıracak... ''Lukaku iyi bir...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:58:34

» Galatasaray'da Nicola Zalewski hamlesi! Beklenen yanıt geldi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:54

» Hakim Ziyech'ten Galatasaray'a kötü haber! Fenerbahçe derbisinde takımını yalnız bırakacak...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:19

» Fenerbahçe'ye UEFA'dan dev gelir! Kasasını doldurdu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:53

» Rıza Çalımbay'dan dikkat çeken açıklamalar! ''Emre Mor'u çok istiyoruz'' Aboubakar transferi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:14

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie, UEFA Avruoa Ligi'nde oynayacakları Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

İLK KEZ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

Pereira ile Van Persie'nin basın toplantısında ikilinin neşeli anları dikkat çekti. sezon başından bu yana aralarında sorun olduğu yazılan Pereira ve Van Persie'nin neşeli halleri sosyal medyada da çok konuşuldu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Rvpper1
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Rvpper2
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Robin van Persie Braga maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Rvpper3
Vitor Pereira: "Türkiye'de Portekizli ligi düşünülünce Sporting, Benfica ve Porto biliniyor. Taraftaralr bu şejkilde tanıyorlar. Braga'yı çok iyi tanıyorum. Kendini geliştirmiş bir takım. İyi oyunculardan kurulu, iyi organize olan bir takımla karşılaşacağız. Braga belki taraftarları şaşırtabilir ama beni şaşırtmayacak. Kalitesinin bilincindeyim."

"Biz de kaliteli bir takımız. Takım anlamıonda kaliteli yönlerimiz var. Sezon başında yeni bir takım kurduk Bir süre takım kimliği arayışındaydık. Yarın son derece önemli bir karşılaşacağız. İki takım da rakibin zaaflarını kullanmmaya çalışacak. Harika bir atmosfer olacak. İyi bir sonuç almak istiyoruz."

"Braga'yı çok iyi tanıyorum. Hakemin ilk düdüğüyle beraber daha da iyi tanınacak. Son derece mücadeleci bir takımla karşılaşacağız. Bu yüzden bu turda. Son derece çekişmeli iki karşılaşma izleyeceğiz. Favori sahadaki futbolla anlaşılır. Rakip takım hocasının neden bizi favori gösterdiğini anlayabiliyorum. Portekiz futbolunu daima takip etmeye çalıştım. Bu turla ilgili tek avantajım rakibi çok iyi tanımam olabilir. Ama biz zaten scout ekibimizle her rakibi analiz ediyoruz. Bir adım daha iyi tanıdığımı söyleyebilirim. Avrupa'ya imza atmak istiyorlar. Biz de kendi kozlarımızı göstermeye çalışacağız. Taraftarlarımızın tutkuyusla kolektif oynayacağız. Çok büyük bir gösteri izleyeceğiz"

"Her takım kendi hocasının isteklerini yapmaya çalışır. Yıllar öncekinden farklı bir Braga göreceğiz. Sahaya süreceğim ilk 11 nereli olduğu fark etmeksizin, kazanmaya gayret gösterecek"

Robin van Persie: "İlginç ve zor bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Geçen hafta Porto'yu 3-1 yendiler. Bu skor onların ne durumda olduklarını anlatıyor. İyi bir takımla oynayacağız. Braga ile Manchester United'dayken oynamıştım ve iki maç da çok zor geçmişti. İki maçı da kazandık ama zorlandık. Her zamanki gibi en iyi şekilde hazır olacağız."

"ŞU AN İYİ POZİSYONDAYIZ AMA..."

"Temel anlamda burada hepişmiz maçları kazanmak için bulunuyoruz. Futbol bir takım oyunu ama her oyuncunun da bireysel hedefleri var. Gol attığımızda, asist yaptığımızda ekstra durum oluyor. bunu birlikte yapmaya çalışıyoruz. son aylarda da kendimizi geliştirdik. Her sezon bazı dönemler olur istediğiniz sonuçları alamazsınız, bazılarını başaramazsınız. Antalya ve Bursa'da puan kayıpları yaşadık ama büyük takımlar için önemli olan sonraki sıçramayı yapmaktır."

"Bazen iyi oynarsınız ama gol atamazsınız. Bazen iyi oynamazsınız ancak goller atarsınız. O anki ritminize bağlıdır. En önemli nokta takım halinde gelişmeyi tamamlamaktır. Son dönemde bunu başardık. Teknik heyet ve oyuncular olarak çok iyi bir uyum sağlamış durumdayız. İyi takımları yenebiliyoruz ve bunu da her hafta ispatlıyoruz. Her üç kulvarda da yolumuza devam ediyoruz."

"Şu an iyi bir pozisyondayız ancak hala hiçbir şey kazanmadık. En zor adım da bu son adım olur. Kendimizi geliştirmeye devam etmek istiyoruz. Ama böyle devam edersek o son adımı da atacağız"

"ÜÇ KUPAYI DA İSTERİM ANCAK..."

"Üç kulvarda da şampiyon olmak isterim ancak hepsi zor olacaktır. Çok lüks bir pozisyondayız. Mart ayına geldik ve üç kupada da devam ediyoruz. Avrupa'da bunu yapan çok takım yok. Bulunduğumuz pozisyondan mutlu olmalıyız ama hala hiçbir şey kazanmadığımızı bilmemiz gerekiyor. Hangisini kazanırsak hem benim hem takım için büyük onur olacak."

"Kariyerimde kupalar kazandım ancak çok da fazla değil. Her kupanın zorluğunu biliyorum. Eğer bu sezon sonunda bir kupa kaldırırsak mutlu olurum, iki kupa kaldırırsak harika olur, üç kupa mucize gibi olur. Şu an bu durumdan mutlu olalım ancak yolumuza da devam edelim" 

"Avrupa'da herkes deplasman golünün ne kadar kıymetli olduğunu bilir. Takım halinde rakibimizin durumunu bilmek son derece önemli. Kimle oynayacağımızı bilmek son derece önemli. Ama bizim nasıl oynayacağımız daha önemli. Takım halinde mücadele ettik. Rakibi bilmek önemlidir ama esas nokta biz nasıl ele alacağız maçı. Tabii ki rakibimize saygı duyacağız ama biz de saygıyı hak eden bir takımız. Bu şekilde hareket edersek hak edeceğimizi alırız."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]