Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_lcap96%Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_lcap1%Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_lcap1%Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_lcap3%Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 37. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Beko'yu 83-82 yenen Anadolu Efes kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:27:35

» Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında sahasında Rasta Vechta'yı 103-91 mağlup etti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:57

» Batshuayi'nin PFDK'ya sevk edilme neden meğer derbide taktığı o şapkaymış!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:03

» Galatasaray'ın Rigas Skola maçı kafilesi belli oldu! 2 isim kadroya dahil edilmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:25:21

» Galatasaray'da beklenen performansı veremeyen Jelert ile yollar ayrılıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:24:50

» Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin krizi! Takım arkadaşları Mourinho'ya şikayet etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:23:20

» Toprak Razgatlıoğlu Aragon pistinde yine 2. oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:20:16

» Satrançta dünyanın en genç büyük ustası Yağız Kaan Erdoğmuş'tan bir rekor daha
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:19:46

» Miss Turkey 2024 Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen İdil Bilgen, Bingöl'ün 2 bin 304 nüfuslu Yayladere ilçesine doktor olarak atandı. Ancak Bilgen, 15 gün dolmasına rağmen görevine başlamadı. Bilgen’in nerede olduğu ortaya çıktı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:18:05

» Bakımevindeki görüntüler kan dondurmuştu! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama: 2 kişi gözaltına alındı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:14:40

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ankara'da yaşanan terör saldırısının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan şok bir açıklama geldi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe'nin Kayserispor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından Lig TV canlı yayınında muhabirin sorularını yanıtlayan Pereira, ayrılık imasında bulundu. Portekizli teknik adam, şunları söyledi:
"Olayı duyunca sadece ailemi çocuklarımı düşündüm. Değer mi burada böyle devam etmeye bunu düşünüyorum şu anda. Umarım bu olaylar son bulur, barış gelir. Biz de tekrar futbol konuşmaya devam ederiz. Hep savaş isteyerek nasıl yaşıyorlar anlamıyorum. Tanrı barış istiyor, o biz barış içinde yaşayalım diye dünyayı yarattı. Bir olay oluyor insanlar ölüyor, ağlıyor, umarım bu olaylar artık sona erer. Umarım barış ve huzur gelir".

Hakan Kutlu: “En güzel sözü taraftar söyledi”

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu terör olayları sebebiyle çok üzgün olduklarını ve "Vatan sana canım feda" diyen taraftarların her şeyi özetlediğini söyledi.

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, maç sonunda Ankara’daki terör olayı sebebiyle üzgün oldukarını söyledi. En güzel sözü taraftarın söylediğini ifade eden Kutlu, sözlerini kısa kesti.

Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup oldukları maçın ardından basın toplantısı odasına gelen Kutlu, “Maçla ve hakemle alakalı uzun uzadıya konuşulacak bir akşamdı, ama maçtan sonra duyduk ve benim de yaşadığım şehirde, Ankara’da büyük bir patlama olmuş. Ölenlerin yakınlarına baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Gerekirse maçla alakalı hafta içi açıklama yaparız. Dediğim gibi maçla ilgili bu akşam söylenecek bir şey yok. En güzelini stada gelen izleyiciler söyledi; ‘Vatan sana canım feda’. Bugün söylenmesi gereken tek şey bu bence” dedi.
Fenerbahçeli futbolculardan isyan

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kıldırım Ankara'da yaşanan terör saldırısı için başsağlığı dileklerini yolladı.

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım, Kayserispor'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Ankara'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle futbol konuşmaya gerek olmadığını belirten Volkan, "Futbol konuşmaya gerek yok bugün. Ankara'da bomba patlamış. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun. Maç, futbol, bunlar hikaye. Başımız sağolsun, tekrar bunu söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Hasan Ali, "Çok üzgünüz. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun. Futbol konuşmak istemiyorum. Kazanmışız, kaybetmişiz, iyi oynamışız... Çok üzgünüm, neler söyleyeceğimi bilemiyorum, lanet olsun. Söyleyecek söz bulamıyorum" diye konuştu.

Mehmet Topal ise, terörün sonunun getirilmesi gerektiğini kaydederken, "Bu akşam söyleyecek fazla bir şey yok. İçimiz kan ağlıyor. Şehit ağabeylerimize, kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu terörün bitmesi lazım. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]