Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_lcap96%Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_lcap1%Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_lcap1%Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_lcap3%Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL Cembuyuk.jpg?v=3.0
Boğaziçi Üniversitesi’nin daha da güçlü olmasını sağlamak ve değerlerini yaşatmak amacıyla 2013 yılında başlattığı, Boğaziçi mezunları ve Boğaziçi dostlarının buluştuğu organizasyonların üçüncüsü önceki akşam Çırağan Palace Kempinski’de “Boğaziçi Balosu 2016″ adıyla yapıldı.
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen geceye Cem Yılmaz, Ömer&Ayşegül Dinçkök, Halis&Alev Komili, Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Barış Tansever, Murat Ergene, Nevzat Aydın gibi cemiyet hayatı, iş, sanat ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede 2.3 milyon TL bağış toplandı.
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL Cvk_1951

CEM YILMAZ İLE AKŞAM YEMEĞİ 300 BİN TL

Müzayede esnasında sahneye çıkan Cem Yılmaz, Jülide Ateş İskeçeli ve Ayhan Sicimoğlu konuklara keyifli anlar yaşattı. “Evet, güçlerimizi birleştirdik. Şimdi yardım için yarışmalıyız” diyen Yılmaz, “Hepiniz burada ev sahibisiniz şimdi kendinizi gösterme zamanı” dedi. Müzayedede kendi de bağışta bulunan Cem Yılmaz, on tuğlalık yardım ve kız yurduna verdiği destekle toplam 50 Bin TL bağışta bulundu.
Gecede ayrıca Yılmaz ile yemek yiyebilmek için yapılan geleneksel açık arttırma 300 Bin TL ile sonuçlandı. Müzayedenin sonunda Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından ve gecenin onur konuğu Burhan Karaçam, Ayhan Sicimoğlu, Cem Yılmaz ve Jülide Ateş İskeçeli’ye teşekkür plaketi verildi. Gecede Boğaziçi Üniversitesi mezunu Cem Yılmaz’a da bugüne kadar kuruma yaptığı katkıları nedeniyle bir plaket sunuldu. Gece, Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubunun Jazz performansı ile son buldu.
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL Cemic

KÖKLÜ BİR OKULUM VAR ELİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM

Gece sonunda kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yılmaz gece ile ilgili ” Üniversitemizin gecesi her sene yapılıyordu bu yıl 4. senemiz çok köklü bir okulumuz var ama ona görede masrafları var. O nedenle bizde mezunlar olarak elimizden geleni yapıyoruz”dedi.

OZAN ÇOK KALİTELİ BİR FİLM YAPTI

Geçtiğimiz günlerde galası yapılan ”annemin yarası” adlı film için konuşan Cem Yılmaz ” Ozan’ın filmini izledim müthişti gerçekten, zaten dün vizyona girdi ondan da çok güzel haberler var olumlu yani kalteli bir film çünkü” dedi.

MAGAZİNDE ÇIKAN HABERLERDEN MEMNUN DEĞİLİM

Ara ara gazetecilere takılan Yılmaz ” siz burdan ne tarafa gidiyorsunuz arkadaşlar isterseniz sizide bırakabilirim”derken ,magazin de hakkında çıkan haberlere ise ”Magazin de çıkan haberlerden pek memnun değilim , genel de çıkan haberlerden ötürü rahatsızlık duyduğum doğrudur. Ben farkındayım siz de farkındasınızdır”. diyerek kahkahalar atarak aracına bindi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]