Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_lcap96%Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_lcap1%Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_lcap1%Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_lcap3%Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» San Antonio Spurs ile sözleşmesi sona eren Cedi Osman'ı Real Madrid istiyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:19:23

» Galatasaray Kulübünde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:18:01

» Resmi açıklama geldi! Arda Turan'ın ekibi Eyüpspor, Galatasaraylı Leo Dubois'i resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:17:03

» Jose Mourinho'dan 41 milyon Euro'luk veto! Fenerbahçe yönetiminden kesin olarak istedi ve yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:15:04

» Simon Banza, resmen Trabzonspor'da! formasını giydi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:13:26

» Trabzonspor'un Şenol Güneş açıklamasında Fenerbahçe'ye gönderme! Dikkat çeken paylaşım...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:12:13

» Trabzon'un istediği Onuachu'yu İzmir ekibi Göztepe alıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:11:25

» Trabzonspor, Şenol Güneş ile çalışmalara devam ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:10:27

» Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi! Aboubakar, takım arkadaşlarıyla vedalaştı, Süper Lig ekibine imzaya gidiyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:07:37

» Beşiktaş'a büyük şok! CAS'tan ceza geldi, Siyah-Beyazlı yönetici açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:06:36

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'da bir yandan Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürerken yönetim de gelecek sezonun planlaması için kolları sıvadı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

UEFA'dan alınan 1 yıl men cezasının ardından 80 milyon euro olan futbol takımının maaliyetini 60 milyon euro civarlarına çekmek zorunda olan yönetimin, bu rakamı tutturabilmek için çalışmalarına başladığı ve öncelikle şu anda çeşitli takımlarda kiralık olarak bulunan toplam 15 futbolcunun elden çıkarılmasının planlandığı belirtildi.
42 sözleşmeli futbolcusu bulunan sarı kırmızılı yönetim, bu rakamı gelecek sezon için 28'e düşürmeyi istiyor. Yönetim, ilk olarak satın alma opsiyonuyla kiralık olarak gönderilen Salih Dursun, Bruma, Telles ve Sercan'ın bonservisleriyle oynadıkları takımlara satılması için görüşmelere başlayarak bu oyunculardan yüklü miktarda gelir elde etmeyi hedefliyor. 

Yönetim, sözleşmeli oyuncuların sayısının azaltılmasının giderleri azaltacak olması nedeniyle bu konuya öncelik verdiği, ardından devam eden futbolcu sözleşmelerinin gözden geçirilebileceği belirtilirken, personel giderlerinin de azaltılacağı vurgulandı.

Yönetim, bir yandan giderleri düşürmek için çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan gelecek sezon takımın başına getirilecek ismi sezon bitmeden belirlemek için de temaslarına hız verdi.
Galatasaray'da Eskişehirspor maçı hazırlıkları da sürüyor. Çarşamba günü İstanbul'a dönecek Sneijder'e kulüp doktorları tarafından bir tedavi programı verildiği ve Hollandalı yıldızın tedavisinin bu doğrultuda sürdüğü ifade edildi.

Sneijder'in 13 Nisan'daki derbiye kadar yetişme şansının çok az olmasına rağmen her türlü şartın zorlanacağı öğrenildi. 

Arka adalesinde 2 . derece zorlanma olan Sneijder'in sakatlığının normal şartlarda 3-4 haftayı bulabileceği ancak sağlık ekibinin bu süreyi mümkün olduğu kadar aşağıya çekmek için özel bir tedavi uygulanacağı vurgulandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]