Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_lcap96%Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_lcap1%Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_lcap1%Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_lcap3%Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı. Sinem-ozturk-hayat.jpg?v=3.1
Sinem Öztürk’ün nikâh masasına oturmaya hazırlandığı reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu, eski eşinden resmi olarak boşanmadığı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Konuyla ilgili Medyafaresi’ne konuşan Uslu, iddiaların asılsız olduğunu ve boşanma işleminin resmi olarak gerçekleştiğini söyledi.
Uslu’nun açıklamaları: “Biz Sinem’le birbirimizi çok spontene gördük ve kayıtsız şartsız bütün saflığımızla aşık olduk. Bunu da dile getirmekten hiç korkmadık. Ben 2011 yılından beri eski eşimden ayrıyım. O tarihten bu yana evimiz, yolumuz her şeyimiz ayrı. 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren de resmi olarak boşandık. Boşanma anlaşmalı olarak oldu ve hâkim karşısına birlikte çıktık. Eski eşim de ben de temyizden feragat ettiğimize dair dilekçelerimizi de verdik. Sinem de 3 Nisan’da yani benim doğum günümde birlikteliğimizin duyurusunu yaptı. Dolayısıyla bugün basında hâlâ resmi olarak evli olduğuma dair çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. “

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]