Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_lcap96%Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_lcap1%Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_lcap1%Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_lcap3%Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gürcistan'ın Batum şehrindeki Leogrand Hotel'de sahne alan Ürek'i yaklaşık 500 kişi izledi. Ürek, sahnede kaldığı iki saat boyunca şarkılarının yanı sıra tüm masaları dolaşarak hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Kadın hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı Ürek, bazı şarkılarına müzik girmesine rağmen başlayamadı.
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. Fatih-urek1
Sahnesinin sonlarına doğru ise Ürek, meşhur yılan dansıyla Gürcü hayranlarını mest etti. Birçok kişi Ürek'i yılan dansı yaptığı sırada fotoğraf ve videoya alarak ölümsüzleştirdi. Şarkıcı 'Hadi Hadi'şarkısını yoğun istek üzerine iki defa söyledi.
-
Özümüz arabesk ama temelimiz sanat müziği
-
Ürek, sahneye çıkmadan önce ise basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gürcistan'a ilk defa geldiğini söyleyen Ürek, "Çok şaşırdım. Çok düzenli ve temiz. Tarihi binalarını korumuşlar.
-
Disiplinleri de var. Karadeniz'in temiz havasını da aldım" dedi. Son dönemde arabesk müziğine ilginin artmasına Ürek, "Müziğe başladığım zaman korkunç arabesk furyası vardı. Benim sahnemde hep arabesk var.
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. Fatih-urek2
Arabesk söylendiği zaman insanlar aşka geliyor. Arabeskin yanında biraz daha alaturkaya önem verilmesi gerekiyor. Tarkan Türk sanat müziğiyle bunu çok iyi yaptı. Devamın gelmesini bekliyorum. Bizim özümüz arabesk ama temelimiz sanat müziği" diye konuştu. Pop şarkılarla ilgili ise şarkıcı, "Şarkılar birbirine benzemeye başladı.
-
Şarkı söylemekte zorlanıyorum. Geçen ve ondan önceki senelerdeki popüler şarkıları unuttum" şeklinde konuştu.
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. Fatih-urek5
İsmimi ve yaşımı saklamam
-
Geçen haftalardaki doğum gününde 60 yaşına girdiği yazılmasına Ürek,"50 yaşındayım. Ama kendimi 50 yaşında hissetmiyorum. Yaşımı ve ismimi de saklamam. İsmim de Fatih Sultan Mehmet'tir. Annem rüyamda görüp, ismimi öyle koymuş" diyerek itiraf etti.
-
Ayakkabım numarası bile küçüldü
Mide küçültme ameliyatıyla 30 kilo veren Fatih Ürek, ilk kez geldiği Gürcistan'a hayran kaldı. Fatih-urek4
Ameliyatla zayıflamasıyla ilgili Ürek, "Çok mutluyum. Sahnede kocaman göbek taşımaktan yorulmuştum. 30 kilo verdim ama fazla geldi. O yüzden5 kilo geri aldım. Zayıfladığım için masraf oldu. Ayakkabı numaram bile iki numara küçüldü. Eski kıyafetlerimi küçülttürdüm ama çok masrafı oldu. 200 bin TL'ye mal oldu. Giyinmeyi çok seviyorum" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]