Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_lcap96%Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_lcap1%Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_lcap1%Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_lcap3%Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Murat Boz, yeni albümü ‘Janti’nin şarkılarını ilk kez önceki akşam seslendirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yakışıklı popçu programda albümünde yer alan 12 şarkının öyküsünden özel hayatına kadar hem canlı yayında hem de program çıkışında bir araya geldiği gazetecilere birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalardan satırbaşları…

Kilo vermiyorum, çok spor yapıyorum. Daha önce başıma gelenleri biliyorsunuz. Dikkat etmek durumundayım ama insanın sonuçta, kilo alıp verebiliriz. 2007 yılındaki görüntülerimi izleyince şoke oldum. Saçları Maslak Sanayi’de yaptırmış gibiyim. O zaman hatalar da yaptım, gençlik dönemleriydi.

ŞARKIYLA SEVİŞİRİM

Albüme ismini veren ‘Janti’ şarkısı aslında üç yıldır hazırdı. Ben normalde sahibinden alır, dinler, onunla yaşar ve şarkıyla sevişirim. Şu anda dinlediğiniz üç yıl önceki okuma bu… Şarkıyı bir daha okumadım. Oyunculuğa hobi olarak başladım ama zehir gibi insanın kanına işliyor. Oyunculuk maceram devam edecek. Yeni filmler gelecek.

ASLI’YLA ÇOK MUTLUYUZ

Ben sevdiğimi çok sever ve ona çok bağlanırım. Aşık olduğumda kendimi kaptırırım. En koyu aşk da hesapsız kitapsız, beklentiye girmeden yaşanır. Keşke herkes koyu aşk yaşasa… Tabii o doğru kişiyi bulmak da çok önemli… İnşallah herkes gerçek aşkı, doğru insanı bulur. Ben Aslı’yla çok mutluyum, çok mutluyuz. Aşk bir insana her şeyi yaptırır. Kişi aşık olduğu insan için kişiliğini bile değiştirebilir ama doğrusu bir insanın bir diğerini defosuyla, her şeyiyle sevmesi…

KORKMADAN AŞIK OLUN

Kırılganım ama gücümü sevmekten alıyorum, sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum. Sevginin insanı ayakta tuttuğuna inanıyorum. Aşık olmayı seviyorum. Korkarak zaman kaybetmeyin. Korkmadan bodoslama aşık olun. Canın yanabilir, bunu fazla düşünmeden yaşamak gerek… Bazı aşklar da küllerinden doğar. Ben de yaşadım, çevremde de çok gördüm. Küllerinden doğan aşk, çok daha güçlü olabiliyor. Aşk pembe yalanı affeder ama kuyruklu yalanı affetmez. Yalan hatadır, ilişkinin bitmesi için en önemli nedendir. Boşuna dememişler “Yalancının mumu yatsıya kadar yanar” diye…

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]