Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_lcap96%Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_lcap1%Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_lcap1%Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_lcap3%Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-0 yendiği maçı yorumladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tecrübeli futbol adamı, Siyah Beyazlılar'ın farklı kazandığı mücadelede performansını en çok beğendiği isim olarak Sosa'yı gösterdi ve Fenerbahçe'nin unutulmaz isimlerinden biri olan Alex'ten sonra ligde Sosa kadar yaratıcı bir oyuncunun daha gelmediği görüşünü savundu.

İşte Rıdvan Dilmen'in maç sonu yorumları:

"94 dakikanın tamamında Beşiktaş'ın sitediği oyun oldu. Kayserispor diri bir takımdı ve bu sezon 4 gol yediği takımı hatırlamıyorum."
'MARİO GOMEZ'İ ÇIKARACAKTI AMA...'

"Gol krallığı için mi bilmiyorum ama penaltıda başkası kullanabilirdi. Benim bildiğim Şenol Güneş, eğer o penaltı gol olsaydı Gomez'i oyundan alırdı. Galatasaray maçını da düşündü."

"Bugün Beşiktaş ile ilgili konuşulacak çok şey var. Bugün 8 tane gol pozisyonu var ve rakibinin 1 tane karşı karşıya pozisyonu vardı."

"Kanatlardan gelen goller Beşiktaş için önemli bir gelişimdi. Normalde merkezden oynayan bir takım için bu durum oldukça sevindirici."

'ALEX'TEN SONRA...'

"Hagi'yi saymıyorum. Alex'ten sonra Sosa kadar oyunun sonucuna etki eden başka oyuncu gelmedi."

"Sosa hücuma etkisi kadar da savunmaya yaptığı katkı da fazla. Bütün oyunculara saygım var ama Beşiktaş'ı farklı kılan orta saha oyuncularının değişik özelliklerde olup skoru dengelemesi."

"Olcay ve Quaresma'nın ise formda olması Beşiktaş'ı bir anda farka götürüyor."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]