Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_lcap96%Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_lcap1%Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_lcap1%Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_lcap3%Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından kendisine yapılan iftilara ilişkin çok sert açıklamalar yaptı. Kırmızıgül, "Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sanatçı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Twitter hesabı üzerinden kendisine yönelik suçlamarla ilgili bir açıklamada bulundu. Kırmızıgül, “Sizler beni tanıyorsunuz. Geçmişten bugüne söylediğim şarkılarda, çektiğim filmlerin içinde hep barış, sevgi mesajları vardı. Kimi zaman şarkılar söyledim, kimi zaman filmler yazıp yönettim. Ama en önemlisi hiç kimseyi kırmadım, üzmedim, zarar vermedim. Bana atılan çirkin ve ahlaksız iftiralara üzülmeyin. Sizler benim nasıl bir yüreğe sahip olduğumu biliyorsunuz. Bana iftira atanlar şunu bilmeliler. Benim ölümlere, savaşlara ve her türlü zulme karşı, barıştan yana olduğumu bütün ülke biliyor” ifadelerinde bulundu.

Ne paralelin ne terörün ne de zulm edenlerin adamı olmadığını söyleyen Kırmızıgül, “Dün ne isem bugün de oyum. Ben insanları dilinden, dininden, renginden mezhebinden dolayı asla ayırmadım” dedi.

İşte Mahsun Kırmızıgül’ün açıklamalarının tamamı

Sizler beni tanıyorsunuz. Geçmişten bugüne söylediğim şarkılarda, çektiğim filmlerin içinde hep barış, sevgi mesajları vardı. Kimi zaman şarkılar söyledim, kimi zaman filmler yazıp yönettim. Ama en önemlisi hiç kimseyi kırmadım, üzmedim, zarar vermedim. Bana atılan çirkin ve ahlaksız iftiralara üzülmeyin. Sizler benim nasıl bir yüreğe sahip olduğumu biliyorsunuz. Bana iftira atanlar şunu bilmeliler. Benim ölümlere, savaşlara ve her türlü zulme karşı, Barış’tan yana olduğumu bütün ülke biliyor.

“BEN DÜN NE İSEM BUGÜN DE OYUM”

Ben ne paralelin, ne terörün, ne de zulm edenlerin adamı olmadım. Ben sınırları kaldırılmış özgür bir dünyayı düşlerken hiç bir zaman ayrımcılık yapmadım. Dün ne isem bugün de oyum. Ben insanları dilinden, dininden, renginden mezhebinden dolayı asla ayırmadım. 

“23 YIL BOYUNCA ŞEHİT ANNELERİ İLE KARDEŞLİK TÜRKÜSÜ SÖYLEDİM”

Bu ülkenin yedi bölgesinde tam 23 yıl boyunca şehit anneleri ile birlikte kardeşlik türküsü ve barış türküleri söyledim. Ben şehit annelerinin acısını da, doğudaki annelerin içindeki derin yarayı da, göçe zorlanmış insanların dramını da, çocukları polis ve askerde olan acılı ve sabırlı anne babaların yüreğini de, faili meçhule kurban gitmiş ailelerin dramınıda iyi bilirim.

“HAYATTA ONURUMLA, GÜZEL İŞLER YAPMAKTAN BAŞKA DERDİM OLMADI”

Ben zalimlerin, ahlaksızların, katillerin, adaletsiz olanların, hak yiyen menfaatperestlerin hep karşısında durdum. Ben her zaman acılarla bezenmiş temiz, suskun, onurlu, dürüst, yoksul insanların yanında yer aldım. Şu kısacık hayatta onurumla, güzel ve kalıcı işler yapmaktan başka bir derdim olmadı. Para pul, şan şöhret hiç umurumda olmadı. Derdim para olsaydı sahneye çıkarak, jürilik yaparak, dizilerde oynayarak, albümler yaparak milyon dolarlarım olabilirdi. Ama istemedim. Beni siyasetin kirli sularında yıkamaya çalışan zavallıların Allah gözlerini doyursun.

“AHLAKSIZCA KARALAYARAK HİÇBİR YERE VARAMAYIZ”

Ben ölene kadar barışın, birlik ve beraberliğin, hukukun, demokrasinin ve temiz insanların yanında olacağım. Savaşarak, öldürerek, dökerek, yıkarak, korkutarak, kin ve düşmanlıkla hiç bir güç, hiç bir şeyi çözemez. Bizden olmayanı, bizimle aynı düşünmeyeni, bizim düşüncelerimizi savunmayan insanları,  menfaatlerimize uymayanları, düşman belleyerek, her türlü kötülüğü yaparak, iftiralar atarak, ahlaksızca karalayarak, hiçbir yere varamayız

Geleceğe birlik beraberlik içinde, kardeşçe, güvenle ve dimdik yürümek varken, bizler her gün ölüm sesleri ile uyanıyorsak, bu sorunu çözmek öncelikle siyasetçilere ve devlet büyüklerine  ve bizlere düşer. Her şey gönlünüzce olsun. Umut ve barış sizlerle olsun.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]