Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_lcap96%Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_lcap1%Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_lcap1%Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_lcap3%Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Seda Akgül, verdiği kiloların ardından adeta bambaşka biri oldu. Gazetelere röportaj veren ve evliliği düşünmediğini söyleyen Akgül, kısa süre sonra Avram Habib’le evlenerek herkesi şaşırttı. Evliliğinin üzerinden 50 gün geçen Seda Akgül’ün, Milliyet’e verdiği röportajdan dikkat çekici başlıklarsa şöyle:
Evliliğiniz nasıl gidiyor?
50 gün oldu. İlk günler zor derler ama biz öyle bir zorluk yaşamadık. Evlenmeden önce nasılsak şimdi de öyle devam ediyoruz.
Çocuk istiyor musunuz?
Şu an istemiyorum. Fiziksel olarak altından kalksam da, ruhsal olarak kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Hiçbir zaman da ‘Ay çocuklarım olsun’ diyen biri olmadım. Hayvanları çok seviyorum, her zaman evcil bir hayvanım oldu. 30 yıldır köpeğim var. İleride evlat sahibi olmak isteyip olamazsam evlat edinmeye de sıcak bakarım. Ne anneler var, biyolojik anne olmak marifet değil. Bir de bence iyi bir evlilik için çocuk şart değil, insanın kendini bilmesi lazım.
Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla dikkat çekecek gibi görünüyor. Seda-akgul-ic

Evlilik sözleşmesine niye gerek duydunuz?
Çocuğum olmadığı takdirde mal paylaşımı anlaşmam da var. Gerçek feminist böyle olunur. Eğer sadece erkeğin parasıyla ve onun imkanlarıyla yürüyen bir evlilik varsa ve sen buna dahil olmuşsan ‘ben feministim’ demeyeceksin. Ben gerçek bir feminist olduğumu düşünüyorum. Yıllarca harcadığım parayı kendim kazandım, ayaklarımın üstünde durdum.
Kadın – erkek ilişkileri üzerine iki Kitap yazdınız. Sizce ilişkilerdeki en büyük sorun ne?
Kadın 35’inde bekarsa evde kalmış muamelesi yapılıyor. Oysa bir kadın istediği zaman evlenebilir. Kadının kendi tercihiyle bekar kalmak istediği anlaşılmıyor. Ben de bugüne kadar bekar kalmayı tercih etmiştim. 20 yıldır çalışan bir kadın olarak evlilikten, ev paylaşmaktan, hayatı paylaşmaktan korkuyordum. Kendi tercihimle bekar kaldım, güvenmeyi bekledim. Ama çok şükür, aşkımızı birbirimizi prangalamadan sürdürüyoruz.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]