Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_lcap96%Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_lcap1%Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_lcap1%Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_lcap3%Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Burçin Abdullah “Ne yazık ki kalbim boş…
İlle de aşk yaşamam gerekmiyor. Mutluyum. Dostlarım var, ailem var. Bu yaz Amerika'ya gideceğim. Yeni ülkeler, yeni kültürler tanımak istiyorum” dedi.

Ekranın gözyaşı efsanesi olarak her zaman hatırlanan Üvey Baba'nın 11 yaşındaki küçük yıldızı Burçin Abdullah'ı Lamia olarak tanıdık yıllar önce. En son Hatasız Kul Olmaz dizisinde Canan karakteriyle izlediğimiz Abdullah'la geçen cuma günü vizyona giren son filmi Ankara Yazı'nı (Veda Mektubu), oyunculuğunu, gelecek planlarını konuşmak için her zaman spor yaptığı Maçka Parkı'nda buluştuk. Elbette sohbetimize sporla başladık.
Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı 2-12

– Sporu seviyorsun…
Sporsuz yaşayamam. Özellikle koşmak, nefes açmak, ter atmak bana iyi geliyor. Boksu çok seviyorum.
– Boks mu?
Siz de şaşırıyorsunuz. Bir kadının boks yapması nedense erkekleri şaşırtıyor. Oysa boks kadınlar için çok eğlenceli ve ideal.
– Nesi ideal oluyor ki kadınlar için?
Hem forma girip hem de stres atoyursun. Pilates yaparken hiç terleyemiyordum. Şimdi boksla inanılmaz ter atabiliyorum. Fit olmak, kilo vermek isteyen kadınlar mutlaka boks yapmalı. İştahlı olmama rağmen boks yaptığım için kilom aynı kalıyor.
– Yumruklarını konuşalım mı?
Hocam, sağ direklerimin güçlü, kroşelerimin sağlam olduğunu söylüyor. Sağım öldürür, solum süründürür (gülüyor). Şaka şaka…

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı 3-10

BALGAT OLAYINI KOZAN'DA ÇEKTİK

– Gelelim vizyondaki filmine… Ankara Yazı (Veda Mektubu) ve Yasemin rolünle ilgili neler söylemek istersin?
Film, bir dönem filmi. 80 İhtilali'nde yaşanan bir dramı anlatıyor. Genç yaşında sıkı yönetim döneminde idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu'nun (Münircan Cindoruk) nişanlısı Yasemin karakterini oynadım.
– Neyle suçlanıyor Mustafa?
Balgat katliamı diye anılan bir olay yaşanıyor 1978'de. Ülkücülerin kurşun yağmuruna tuttuğu bir kahve var. Mustafa'nın suçu olmamasına rağmen hapse atılıyor, idam ediliyor.
– O dönemi yaşayanlarla konuştun mu?
Yönetmen Kemal Uzun ve filmde Mustafa'nın babası olan Gürkan Uygun, filmin geçtiği sıkı yönetim dönemini yaşamışlar.
– Olay Balgat'ta yaşanmış ama siz filmi Kozan'da çektiniz…
Balgat ne yazık ki o dönemin Balgat'ı değil artık. Ahşap pencere bile yok, her yer modernleşmiş. Kozan 80'leri yansıtıyor. Halkı da çekimlerde elinden geldiğince bize yardım etti. Bir aya yakın süre içinde tamamladık filmi.

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı 4-6

AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ

– Yasemin'i konuşalım mı?
Kamera önünde rol gereği değil, gerçekten ağladım. İçim katıldı, gözlerim şişti. Tüyler ürperten bir olay. Nişanlısını haksız yere asıyorlar. Yasemin içe dönük, sessiz bir kız. Mustafa'nın annesi Zeynep'i oynayan İpek Tuzcuoğlu'yla çok üzüldük, çok ağladık.
– Filmin mesajı…
Bir genç ölünce, ailesi de ölüyor. Ve Türkiye'de ne yazık ki bu dönemde her gün askerlerimiz, polislerimiz şehit oluyor. O şehitlerle birlikte aileleri de ölüyor. Her gün şehit haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bitsin artık bu acı.
– Mesajı olan yapımları seviyorsun…
Gerçek hikayesi olan dramlarda yer almak benim için daha keyifli. Biyografik filmler daha öğretici oluyor.
– Oyunculukta kırmızı çizgilerin var mı?
Önemli olan işin doğru olması, sağlam olmasıdır ve bana yakışmasıdır. Senaryo gerektiriyorsa ve ikna olursam, elbette öpüşebilirim ama laf olsun diye o tür işlere asla girmem. Sağlam işleri kabul ediyorum.

Vizyondaki ‘Ankara Yazı’ filminin Yasemin’i merak edenlere açıkladı 6-4

DİZİLERİ ELBETTE ÇOK ÖZLEDİM

– Ekrana dönüyor musun?
En son Zengin Kız Fakir Oğlan'da oynadım. Şu an pek çok proje var. Sanırım yeni dönemde yeni bir diziyle ekranda olacağım. Ekranı ve dizilerde rol almayı elbette çok özledim.
– Kalbin boş mu?
Ne yazık ki kalbim boş… İlle de aşk yaşamam gerekmiyor. Aşksız da mutluyum. Dostlarım var, ailem var. Bu yaz Amerika'ya gideceğim. Seyahat etmeye bayılıyorum. Yeni ülkeler, yeni kültürler tanımak istiyorum.
– Gelecekle ilgili hedeflerin, planların, düşüncelerin var mı?
Elbette hedeflerim var. Hem de çok.
– Mesela…
Mesela, Müjdat Gezen, Haluk Bilginer ve Vahide Perçin'le birlikte oynamayı çok istiyorum. Benim gibi genç bir oyuncu için onlarla birlikte oynamak büyük bir mutluluk kaynağı olur.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]