İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_lcap96%İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_lcap1%İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_lcap1%İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_lcap3%İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çocukken bile Mayıs’ın ikinci haftası; ‘Anneler Günü’ yaklaşınca heyecanlananlardan mısınız? Anneler üzerine yazılmış şarkılar, söylenmiş sözler bitmez tabii… Ama hiçbir söz bu sevgiyi tanımlayacak kadar yeterli değil. İyi ki var tüm anneler. Anne gibi yar olmaz!
Sosyal medya gündeminin bugün en çok konuşulan konusu oldu Anneler Günü… Herkes annesini güzel sözlerle anlattı, fotoğrafını paylaştı, kahvaltı hazırladı belki de en sevineceği şeyi hazırladı. Ünlü isimler de annelik paylaşımları yaptı. Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, anneliği anne olduktan sonra anladığını şu satırlarla anlattı:
İlk kez annelik heyecanı yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan duygulandıran anneler günü mesajı... Nur-fettahoglu-ic

“Annemin her gün mesaisi vardır; sabahtan başlar 5 çocuğunu aramaya, akşama kadar en az beş defa konuşuruz hatta canımızın sıkkın olduğunu hissederse bu konuşmalar artar, hatta o da yetmez, bir anda kapıda belirir.
Önceden anlam veremezdim hatta bazen kızardım tam işimin ortasında aradığı için ta ki doğum sancısı çekmeye başladığım ana kadar… Annelik ne demekmiş, annem neden hala bizim için endişeleniyormuş, canımız yandığında neden kahroluyormuş, bize yardımcı olamadığı için neden kendini bu kadar çaresiz hissediyormuş anladım…. Şimdi kucağımda bakmaya doyamadığım, kokusunu her gün içime çektiğim, 5 dk ayrı kalamadığım, uyurken resmine baktığım, tüm yorgunluğuma rağmen herş eyini kendim yapmak istediğim, içimin titrediği, gülümsemesiyle bütün yorgunluğumu unuttuğum, ağladığında ona yardımcı olamadığımı düşünüp kendimi yetersiz hissettiğim her gün onun için dua ettiğim kızım var
Ve anneme binlerce kere teşekkür ediyorum .. hepimize tüm yorgunluğuna rağmen sonsuz sevgisini verdiği bizi sabırla bu yaşımıza getirdiği, bir gün bile bizden şikayet etmediği için …başta kendi annem olmak üzere bütün annelerin anneler günü kutlu olsun bir gün değil her gün onların olsun …
yanımızda olamayan ama varlığını her zaman hissettiğimiz Güzin annem ve diğer annelerimizin de…”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]