Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_lcap96%Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_lcap1%Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_lcap1%Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_lcap3%Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çakır, arkadaşı Kadir Çermik'le bile konuşmakta güçlük çekti. Yanına gelen ve taç satan çocuktan satın aldığı tacı başına takan güzel oyuncu, habercileri karşısında görünce keyfi kaçtı.
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. Deniz-cakir-ic-2-1

AYILMAK İÇİN KAHVE İÇTİ
Ayakta durmakta dahi zorlanan Deniz Çakır, mekandan çıkmaya hazırlanırken habercilerin kendisini beklediğini görünce arkadaşı Kadir Çermik'i yalnız başına dışarıda bırakıp, mekana geri döndü. Kendisine gelmek için sade Türk kahvesi içen Çakır için Beşiktaş çarşının içerisine araç trafiğine kapalı olan bölüme taksi çağrıldı. Fakat habercilerin taksinin başında beklediğini gören Deniz Çakır tekrar mekana dönüp bir süre daha içeride oturmayı tercih etti.
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. Deniz-cakir-ic-1

GÖREVLİNİN KOLUNDA KAÇTI
Son çare olarak Deniz Çakır, “Beni arkadan çıkartın. Çantalarım çok ve yürüyemem, bir arkadaş bana yardım etsin.” diyerek, mekan çalışanlarından yardım istedi.
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. Deniz-cakir-ic-2-2Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile balıkçıda görüntülendi. Deniz-cakir-ic-3

Habercilerin taksinin beklediği esnada Çakır, arka kapıdan koşar adım Beşiktaş Çarşı'nın içinde başka bir taksiye doğru koşmaya başladı. Görüntülenmekten kurtulamayan güzel oyuncu, patlayan flaşlardan mekan görevlisinin arkasına saklanarak kurtulmaya çalışsa da tüm gece boyu gösterdiği çabalar başarısızlıkla sonuçlandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]