İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_lcap96%İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_lcap1%İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_lcap1%İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_lcap3%İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Katıldığı iftar yemeğinde, gayet neşeli ve sağlıklı görünen İbrahim Tatlıses, son dönemde yaşadıklarını ve sağlık durumunu sevenleriyle paylaştı. Sözlerine İslam aleminin Ramazan ayını kutlayarak başlayan İbrahim Tatlıses, sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: “Sağlıklıyım, iyiyim, herkes mutlu olsun. Beni sevenleri sevindirmek için mücadele ediyorum ve mücadeleme de devam edeceğim. Lütfen bunu yanlış anlamayın. Böyle gösterdim ki iyi olduğumu bilin. Bugün havaalanında iki adım attım. Baktım biri geçti koluma. Dedim ‘Sen beni nasıl biliyorsun?' o da kötürüm gibi yürüyemiyor biliyordum dedi. Ben de dedim ki yürüyebiliyorum rahat ol. Kimse benim yanıma yanaşırken kolumdan tutmasın.
İzzet Yıldızhan, geride bıraktığımız hafta katıldığı bir programda İbrahim Tatlıses hakkında konuşmuş, sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili yorum yapmayan Tatlıses geride bıraktığımız gün katıldığı bir  Ibrahim-tatlises-ic

ALLAH’IN VERDİĞİ HER ŞEY GÜZELDİR
Allah özel uçak verdi, villa verdi, ses verdi ki dünyanın en güzel sesi, bir de şöhret verdi. İnsanların yüreğine sevgimi koydu. Bunların hepsi güzeldi. Ee bunu verince mi güzel değil? Allah'ın verdiği her şey güzeldir. Yatalak olanlar var. Yürüyorum, konuşuyorum, çocuklarımla muhabbet ediyorum, eşimi dostumu ziyaret ediyorum. Bundan güzel bir şey var mı? Biliyorum bana açsınız ama bende size açım. Ancak sizi yersem karnım doyar. Ama muhabbetle.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]