Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_lcap96%Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_lcap1%Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_lcap1%Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_lcap3%Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Oktay Kaynarca yazısında; 2010 yılında açılım toplantıları adı altında yapılan buluşmalarda Fetullah Gülen'le ilgili kaygılarını dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilettiğini söyledi:
-
'Takipçilerim sevenlerim dostlarım bilir duyarsız kalmadım elimin yetiştiği gücümün yettiğince memleketimin halkımın acılarına, sevinçlerine, hüzünlerine,hayal kırıklıklarına. Dilimin döndüğü, aklımın yettiği,yüreğimin attığı kadar ifade ettim içimden geleni, kıvırmadan oynamadan, dik dimdik olmaya çalışarak söyledim ne biriktirdiysem.. Söylediklerimin bedelini ödeyeceğimi bile bile taviz de vermedim bedel de ödedim, öderim de..
-
Şimdi demem o ki canım Memleketim, canım Milletim,canım kardeşlerim,,gündeme dair yaptığımız samimi açıklamalara bile bir linç kültürü ile yaklaşan, GEÇ KALDIN GEÇ,TABİİ İŞSİZLİK KORKUSU,NE O ŞİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ, vs yorum yapan benim genç öfkeli ama içlerinin iyi olduğunu bildiğim kardeşlerim, şimdi size bu gün yaşadığımız bu gündeme dair 2010 senesinde açılım toplantıları adı altında yapılan buluşmalarda, kendi elimle kaleme alıp hiç kimsenin Fetullah bile diyemediği yıllarda bu konuya dair kaygılarımı bizzat en yüksek makama nasıl ifade ettiğimi görün diye bir link paylaşıyorum, okuyun zahmet edip lütfen kim geç kalmış, kim korkmuş, kim korkmamış görün. Görün ki bir kez daha bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup o yanlış bilgilerle, kimlere nasıl hayal kırıklıkları yaşattığınızın farkına varın.. Ama ben size hakkımı helal ettim .Allah memleketimizin yardımcısı olsun. Yaşasın Tam bağımsız Demokratik Laik Türkiye Cumhuriyeti.'
Oktay Kaynarca Instagram hesabından kendisini 'darbe girişimine' karşı fazla paylaşım yapmamakla suçlayanlara tepki gösterdi. 35b10bf67725badcadfca70029bcbbd0

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]