Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_lcap96%Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_lcap1%Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_lcap1%Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_lcap3%Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» San Antonio Spurs ile sözleşmesi sona eren Cedi Osman'ı Real Madrid istiyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:19:23

» Galatasaray Kulübünde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:18:01

» Resmi açıklama geldi! Arda Turan'ın ekibi Eyüpspor, Galatasaraylı Leo Dubois'i resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:17:03

» Jose Mourinho'dan 41 milyon Euro'luk veto! Fenerbahçe yönetiminden kesin olarak istedi ve yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:15:04

» Simon Banza, resmen Trabzonspor'da! formasını giydi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:13:26

» Trabzonspor'un Şenol Güneş açıklamasında Fenerbahçe'ye gönderme! Dikkat çeken paylaşım...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:12:13

» Trabzon'un istediği Onuachu'yu İzmir ekibi Göztepe alıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:11:25

» Trabzonspor, Şenol Güneş ile çalışmalara devam ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:10:27

» Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi! Aboubakar, takım arkadaşlarıyla vedalaştı, Süper Lig ekibine imzaya gidiyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:07:37

» Beşiktaş'a büyük şok! CAS'tan ceza geldi, Siyah-Beyazlı yönetici açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:06:36

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray, Kasımpaşa’nın İsviçreli forveti Eren Derdiyok’u 4 milyon Euro+KDV bedeliyle transfer etti. Sarı-kırmızılı takım futbolcuyla 3 sezonluk sözleşme imzalarken, anlaşmanın detaylarını KAP’a şu şekilde bildirdi;

“Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok ve Kulübü Kasımpaşa SK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 4.000.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir (İşbu sözleşmeden KDV doğmaması halinde, Kasımpaşa Kulubü KDV bedelini Şirketimize derhal iade edecektir).

Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 3 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır :

2016-2017 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
2017-2018 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
2018-2019 sezonu için net 2.150.000 EUR sabit transfer ücreti
Kulüp bu dönem içerisinde Futbolcuya ayrıca; takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR prim ödeyecektir.

Bu primler, futbolcunun ilk 11’de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %50 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenir.

Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmaz.

Kulübün TFF Süper Lig’de şampiyon olması durumunda o sezon hak ettiği puan primlerinin %20’si oranında ayrıca prime hak kazanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İŞTE EREN DERDİYOK'UN İLK SÖZLERİ:

“Galatasaray’dan teklif geldiğinde yönüm belliydi. Kariyerimde hedefim Galatasaray’da oynamaktı. Küçüklüğümden beri hayal ettiğim kulüptü. Kısmet şimdiyeymiş. En iyi şekilde başarıyla temsil etmek istiyorum. Şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyoruz, benim tek hedefim bu. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Forveti çok iyi besleyen bir takıma geldim. Bu da benim işime geliyor.

Beşiktaş da benimle ilgilendi ama Galatasaray’dan haber geldikten sonra benim için yön belli oldu. Diğer kapı kapanmıştı. Tatilde iyi çalıştım. 1 hafta zamanımız var. En iyi şekilde hazırlanıp Beşiktaş karşısında oynamak istiyorum.”

Galatasaray, Kasımpaşa'dan forvet Eren Derdiyok'u transfer etti. Türk asıllı İsviçreli futbolcu 3 yıllık sözleşme imzaladı. 4d335718dfe53343392dbaaa566d94c9

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]