Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_lcap96%Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_lcap1%Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_lcap1%Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_lcap3%Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 37. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Beko'yu 83-82 yenen Anadolu Efes kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:27:35

» Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında sahasında Rasta Vechta'yı 103-91 mağlup etti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:57

» Batshuayi'nin PFDK'ya sevk edilme neden meğer derbide taktığı o şapkaymış!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:03

» Galatasaray'ın Rigas Skola maçı kafilesi belli oldu! 2 isim kadroya dahil edilmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:25:21

» Galatasaray'da beklenen performansı veremeyen Jelert ile yollar ayrılıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:24:50

» Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin krizi! Takım arkadaşları Mourinho'ya şikayet etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:23:20

» Toprak Razgatlıoğlu Aragon pistinde yine 2. oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:20:16

» Satrançta dünyanın en genç büyük ustası Yağız Kaan Erdoğmuş'tan bir rekor daha
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:19:46

» Miss Turkey 2024 Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen İdil Bilgen, Bingöl'ün 2 bin 304 nüfuslu Yayladere ilçesine doktor olarak atandı. Ancak Bilgen, 15 gün dolmasına rağmen görevine başlamadı. Bilgen’in nerede olduğu ortaya çıktı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:18:05

» Bakımevindeki görüntüler kan dondurmuştu! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama: 2 kişi gözaltına alındı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:14:40

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Vitor Pereira, sadece işine konsantre olmak istediğini söyleyerek, “Başkan bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ demedi. Ancak üzerimde medya baskısı var. Tek isteğim, işime odaklanmak” ifadelerini kullandı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe’nin Portekizli teknik patronu, son dönemde hakkında çıkan haberlerden rahatsızlık duyduğunu söyledi. Görevinin başında olduğunu belirten Pereira, “Bu kulübün başkanı Aziz Yıldırım. Kendisi bana gelip, ‘Seninle çalışmak istemiyoruz’ şeklinde herhangi bir yaklaşımda bulunmadı” diye konuştu.

‘Gelecek kaygısı yaşanıyor’

48 yaşındaki çalıştırıcı, “Benim ve ekibimin üzerinde büyük bir medya baskısı var. Beni her gün kovuyorlar... Bu durum yardımcılarım ve futbolcularım üzerinde de ciddi bir moral bozukluğu yaratıyor. Gelecek kaygısı ve belirsizlik yaşıyorlar. Benim tek isteğim işime odaklanmak” dedi.

‘Maçları konuşamıyoruz’

Şu anda sadece Grasshoppers ve Başakşehir ile oynayacakları maçları düşündüklerini söyleyen Vitor Pereira, “Ancak hiçbir şeye konsantre olamıyoruz. Çok kritik sınavlara çıkacağımız bu dönemde başka şeylerle meşgul olmak zorunda kalıyoruz. Maalesef gündem farklı yöne kayıyor ve oynayacağımız kritik maçlar yerine takımdaki herkes benim durumumu konuşuyor. Bu durumu en kısa zamanda geride bırakmamız gerekiyor” diyerek sözlerini noktaladı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]