Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_lcap96%Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_lcap1%Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_lcap1%Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_lcap3%Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» San Antonio Spurs ile sözleşmesi sona eren Cedi Osman'ı Real Madrid istiyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:19:23

» Galatasaray Kulübünde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:18:01

» Resmi açıklama geldi! Arda Turan'ın ekibi Eyüpspor, Galatasaraylı Leo Dubois'i resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:17:03

» Jose Mourinho'dan 41 milyon Euro'luk veto! Fenerbahçe yönetiminden kesin olarak istedi ve yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:15:04

» Simon Banza, resmen Trabzonspor'da! formasını giydi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:13:26

» Trabzonspor'un Şenol Güneş açıklamasında Fenerbahçe'ye gönderme! Dikkat çeken paylaşım...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:12:13

» Trabzon'un istediği Onuachu'yu İzmir ekibi Göztepe alıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:11:25

» Trabzonspor, Şenol Güneş ile çalışmalara devam ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:10:27

» Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi! Aboubakar, takım arkadaşlarıyla vedalaştı, Süper Lig ekibine imzaya gidiyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:07:37

» Beşiktaş'a büyük şok! CAS'tan ceza geldi, Siyah-Beyazlı yönetici açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:06:36

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tarihinin en kötü ilk yarsını geçiren Trabzonspor'da yönetici Gökhan Saral, kendisine ait twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a gönderme içeren bir mesaj yayınladı.

16 maç sonunda 18 puan toplayabilen Bordo-Mavililer'de bir kesim başarısızlığın nedenini Ersun Yanal'a çıkarırken, yönetici Saral da tutumunu bu yönde gösterdi.

Gökhan Saral hesabından, ''Bize Çanakkale ruhu şart HOCAM! Bu ruhu takımına aşılayacak Koca SEYİT onbaşilar lazım HOCAM Savaşmaya Yürek yoksa zorla güzellik olmaz HOCAM'' mesajını paylaştı.

Saral'ın paylaşımına Trabzonsporlu taraftarların büyük bir bölümü ise tepki gösterdi. 

İşte o tweet:

[ltr]
Resmi Twitter'da görüntüle
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. C03y6AZXEAE-EbU

[/ltr]

Takip et
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, twitter hesabından teknik direktör Ersun Yanal'a göndermede bulundu. RC7jLFyb_normalGökhan Saral @GokhanSaralTS
[ltr]Bize Çanakkale ruhu şart HOCAM!Bu ruhu takımına aşılayacak Koca SEYİT onbaşilar lazım HOCAM Savaşmaya Yürek yoksa zorla güzellik olmaz HOCAM[/ltr]
22:49 - 29 Aralık 2016

•  

•  9494Retweet

•  375375 beğeni

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]