'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_lcap96%'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_lcap1%'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_lcap1%'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_lcap3%'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sosyal medyada dijital içerik üreticisi olan genç bir kadın, 6 yıldır bir kuruş bile kira ödemediğini paylaştığı videosuyla sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Köpeği ve kedisiyle birlikte bir minibüste yaşadığını söyleyen kadının yaptığı paylaşıma çok sayıda yorum geldi. Genç kadını destekleyenlerin sayısı epey fazlayken eleştiren ve yaptığını mantıksız bulanlar da çoktu. Ona, "Evsiz" diyenlere ise "Minibüste yaşamak hayatımı kurtardı, yıllar önce evsizdim" diye yanıt verdi.Sosyal medyada bir kadın, 6 yıldır bir kuruş kira ödemediğini açıkladı. Şu anda Karadağ'da yaşayan Sunny, kedisi ve köpeğiyle birlikte bir minibüste göçebe yaşam tarzı yaşadığını anlattı. Sunny'nin paylaştıklarından sonra sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bazıları Sunny'e destek verirken bazıları ise bunu mantıklı bulmadı.EVİNİ VE KİRA ÖDEMEDEN YAŞAMA SIRRINI PAYLAŞTI

'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' 728xauto
The Sun'da yer alan habere göre; internette 'thenomadicsunny' adıyla bilinen kadın, sık sık yolda yaşamakla ilgili ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşıyor.

'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' 728xauto
Sosyal medyada paylaşılan bir video Sunny, düşük bütçeli yaşam tarzını şöyle anlattı: "Altı yılı aşkın süredir kira ödemiyorum! İşte böyle..."

"6 YILDIR BİR MİNİBÜSTE YAŞIYORUM"

Daha sonra şöyle açıkladı: "Kedim ve köpeğimle birlikte minibüsümde şehirlerde bu şekilde gizlice kamp yapıyorum. Ve bana güvenmelisin çünkü altı yıldır bir minibüste yaşıyorum ve hiç park cezası almadım."

Gizli kamp, kamp yapmak için tasarlanmayan kentsel bir alanda kamp yapma eylemi anlamına geliyor.

Gizlice kamp kurabileceğiniz 'kamp alanları' olmasa da, bazıları dikkat çekmeden gece boyunca minibüslerini bir yere park ederek orada konaklayabiliyor.
'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' 1080xauto
Sunny videoda şöyle devam etti: “Bir şehre gitmeden önce gece park etme yönetmeliklerine ve karavan yönetmeliklerine bakıyorum. Arabanızı park etmeye veya arabanızda yaşamaya karşı bir şey varsa o şehre gitmiyorum. Kimse içeriyi görmesin diye pencerelerimizi kapatıyoruz. Ben yelpazemi sonuna kadar açmıyorum çünkü dışarısı görülebiliyor. Yatmadan önce minibüsümü sürüş moduna alıyorum, böylece sabah uyanıp kimse fark etmeden buradan çıkabiliyorum."

'6 yıldır bir kuruş kira ödemedim' Formülünü paylaştı! Sosyal medyayı ikiye böldü 'Yıllar önce evsizdim' 1080xauto
Sunny daha sonra minibüsteki yaşam tarzı hakkında şunları yazdı: “Bu, hayatta kalmak için çalışmanın ve yaşım gelene kadar hayattan zevk alamamanın monotonluğundan daha fazla özgürlük. Zor ama herkes için değil."

TikTok'ta paylaşılan video kısa sürede çok sayıda izlenme aldı. Ancak sosyal medya kullanıcıları Sunny'nin minibüsteki hayatı konusunda ikiye bölündü.

Bir kişi şöyle dedi: "Bu çok akıllıca." Bir diğeri şunu ekledi: "Bu, bu konuda şimdiye kadar gördüğüm en iyi tavsiyelerden biri." Bir başkası şu yorumu yaptı: "Özgürlük... onu seviyorum." Kullanıcılardan "Sen bir profesyonelsin!" yorumları da geldi.

Ancak sosyal medyadaki herkes minibüs yaşamına bu kadar meraklı değildi. Sunny'nin yaşam tarzını mantıklı bulmayan sosyal medya kullanıcıları, "Hayır, teşekkürler.", "Tembel hippi.", "Ah, demek sen soylu bir evsizsin." gibi yorumlar yaptı.

"YILLAR ÖNCE EVSİZDİM"

[size]
Sunny bu yorumlara "Minibüste yaşamak hayatımı kurtardı ve yıllar önce evsizdim." diyerek cevap verdi. "Stresli bir hayata benziyor..." diyen kullanıcılara ise "Olabilir. Hayatın tadını çıkaracak zamanım olmadan kira ödemek için çalışmak da bence stresli" yanıtını verdi.[/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]