YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_lcap96%YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_lcap1%YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_lcap1%YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_lcap3%YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

YouTuber Ruhi Çenet Kolombiya'ya bağlı bir futbol sahasından biraz büyük olan dünyanın en yoğun nüfusuna sahip Santa Cruz del Islote Adası'na gitti. 'Gördüklerimi unutamıyorum' diyerek paylaştığı YouTube videosunda Çenet adada yaşayan bir kişi gibi 48 saat geçirdi.

YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı 18539003-728xauto
YouTube'da seyahat videoları sayesinde 8 milyonu aşkın aboneye ulaşan Ruhi Çenet'in son durağı ise Kolombiya'ya bağlı Santa Cruz del Islote Adası oldu. Ruhi Çenet'in 816 kişinin hayatları boyunca sıkışıp kaldığı, kilometrekarenin yalnızca yüzde biri kadar bir alana sahip olduğu adada yaşadıkları sosyal medyada gündem yarattı.
YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı 728xauto
Kolombiya anakarasından tekneyle iki saat uzaklıkta bulunan ada, futbol sahasından biraz daha büyük ve kilometre kare başına 68.000 kişinin yaşadığı bir nüfusa sahip. Dünyanın en yoğun nüfuslu şehirlerinden biri olarak bilinen Hong Kong'da bile bu oran 6 bin 749'dur.
YouTuber Ruhi Çenet çok az kişinin bildiği 'dünyanın en kalabalık adasına' gitti! "Gördüklerimi unutamıyorum" diyerek paylaştı 728xauto
Bu yüzden insanların hayatlarının içiçe geçmiş durumda olduğunu belirten Çenet, "Sadece dört sokak var ve burası tamamen betondan yapılmış, burada ne araba ne de motosiklet var. Adaya adım attığımız anda yoğunluğu hissediyoruz. İnsan sesleri, horoz sesleri, dalgalar ve müzik birbirine karışıyor." dedi.
Adanın bir ucundan diğerine 2 dakikadan daha kısa bir sürede gidebilen Çenet, "Adaya geldiğimizden beri nereye dönersek dönelim sürekli insanlarla karşılaşıyoruz. Her köşeden insanlar çıkıyor. Bu kalabalık sokaklarda yalnız olmak imkansız." ifadelerini kullandı.
Adada çocuk nüfusunun yoğun olduğunu belirten Çenet, ailelerin bir odada 10 kişi birlikte yaşadığı küçük evlerinde hayatlarını sürdüğünü söyledi. Evlerin nerede başlayıp nerde bittiği belli olmazken adada bir uçtan bir uca gitmek için kullanılan yolda bazı insanların evininin içinden geçmek zorunda kaldığını belirten Çenet, "Ada o kadar dolu ki, bir adam günlük egzersiz rutinini bir köpek dışkısının yanında yapıyor ve buradaki kaotik hayat yeni adaptasyonlar yaratıyor" ifadelerini kullandı.
Adada herhangi bir tapu ya da imar izninin bulunmadığını söyleyen Çenet, adada yaşayan 220 aile üyeleriyle konuştuğunda çoğunun mülk sahibi olduğunu ve sadece birkaç ailenin 50 ila 70 dolar arasında kira ödediklerini öğrendi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]