Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_lcap96%Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_lcap1%Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_lcap1%Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_lcap3%Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Daha önce can çekişen hastayla ilgilenilmediği iddiasıyla infial yaratan hastanenin ait olduğu sağlık grubunun bir başka özel hastanesinde yeni bir skandal patlak verdi. 5 aydır devam eden süreci vatandaşın çektiği video ortaya çıkardı. Hastaya "Paranı ödemezsen doktor sana bakmayacak", 112 personeline ise "Hastane benim; içeri ister alırım ister almam" dendiği öne sürüldü.

Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" 18805687-728xauto
Özel hastanede skandal iddia: Acil hastalar dakikalarca kapı önünde bekletiliyor! "Hastane benim; ister alırım ister almam" 640xauto

"PARANI ÖDEMEZSEN DOKTOR SANA BAKMAYACAK"

[size][size]
Akıllara durgunluk veren skandal, bir vatandaşın çektiği videolar ile ortaya çıktı. İddiaya göre, ocak ayında hasta alan 112 ekibi, vatandaşın talebi üzerine özel Merkez Prime Hastanesi'ne gitti. Yine iddiaya göre, acil serviste, hastane çalışanları hastaya tıbbi müdahalede bulunmayıp, sürekli tedavi parasını sordu. Bu esnada hastane görevlisi, "Paranı ödemezsen doktor sana bakmayacak" dedi. Hasta ise "Kendimi iyi hissetmiyorum. Yeter ki doktor baksın. Fiyat ne kadar?" diye sordu. Hastane görevlisi ise fiyat verdi. Duruma dayanamayan 112 ekibi tepki göstererek, "Bu etik değil. Hastanın sağlık hizmeti alma hakkı vardır. Hasta ücretini vereceğini iddia ediyor. Aynı zamanda resmi formu imzalamış, hastanenizden hizmet almayı kendisi istemiştir" şeklinde uyarıda bulundu.
[/size][/size]

"HASTANE BENİM; İSTER ALIRIM İSTER ALMAM"

[size][size]
Bunun üzerine hastane direktörü Koray Topçu iddiaya göre 112 ekibi ile telefonda görüşerek hakaret etti. Daha sonra Koray Topçu, 112 ekibine, "Hastane benim, istersem 112’yi alır, istersem almam. Kamuda hizmet veriyor olmanız bir anlam ifade etmez. Benim elim kolum uzun. Senin aklını alacağım" sözlerini kullandı.
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]