Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_lcap96%Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_lcap1%Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_lcap1%Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_lcap3%Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 12.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:20:45

» 12.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:15:41

» Milli basketbolcu, alkollü sürücü kurbanı oldu! İlkan Karaman, kaldırımda beklerken, aracın altında kalarak hayatını kaybetti...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:07:44

» Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Nicola Zalewski transferini tamamlayabilmek için İtalya'ya giden sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde başarı sağlayamadıkları durumda Napoli'den Mario Rui'yi alternatif olarak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:00:11

» Galatasaray yönetimi fokur fokur kaynıyor! Ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:59:07

» Marek Hamsik'den Victor Osimhen hakkında çarpıcı ifadeler! Galatasaray taraftarını çok kızdıracak... ''Lukaku iyi bir...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:58:34

» Galatasaray'da Nicola Zalewski hamlesi! Beklenen yanıt geldi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:54

» Hakim Ziyech'ten Galatasaray'a kötü haber! Fenerbahçe derbisinde takımını yalnız bırakacak...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:19

» Fenerbahçe'ye UEFA'dan dev gelir! Kasasını doldurdu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:53

» Rıza Çalımbay'dan dikkat çeken açıklamalar! ''Emre Mor'u çok istiyoruz'' Aboubakar transferi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:14

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda yapılan divan başkanlığı seçimini gayri demokratik bulduğunu belirterek kurulu terk etti.

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu, Ülker Stadyumu’nda devam ediyor. Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, 01.01.2023-31.05.2023 mali dönem ve 01.06.2023-29.02.2024 mali dönemine ilişkin Denetim Kurulu Raporu’nu okuduğu esnada başkan adayı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu listesinde yer alan isimler tribünden sahaya inerek konuşmanın gerçekleştirildiği alana yürüdü.

"SEN ORADA SEÇİLMEDEN OTURDUN”

Başkan Ali Koç ve yönetiminde yer alan isimlerle tokalaşan Yıldırım, ardından konuşmanın yaptığı kürsüye geldi. Genel Kurul Divan Başkanlığına seçilen Vefa Küçük, Aziz Yıldırım’a “Benden söz almanız gerekmektedir” deyince, Yıldırım, “Ben alırım. Sen orada seçilmeden oturdun” şeklinde cevap verdi. Konuşmaların sürmesinin ardından Küçük, “Kürsü işgal edilmiştir, kürsüyü boşaltacağız. Aziz Başkan kürsüye kadar geldiğine göre kendisine 30 saniye konuşma hakkı tanıyalım, zaten başkan adayı olarak konuşacak” dedi.

Bu sözlerin ardından kısa bir açıklama yapan Yıldırım, “Burada Fenerbahçe’ye yakışır bir kongre olmasını istiyoruz ancak yapılan seçim gayri demokratik bir seçimdir. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim. Benim arkadaşlarımdan isteyen kalabilir isteyen ayrılır, hepinize teşekkür ederim” diyerek kürsüden indi ve arkadaşlarıyla birlikte stadı terk etti.

AZİZ YILDIRIM VE EKİBİNDEN OYLAMAYA İTİRAZ

Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti 640xauto
Yönetici Fethi Pekin, Olağan Seçimli Genel Kurul’da Divan Başkanlığı için Vefa Küçük’ün oylanmasının ardından “İkinci oylamaya gerek kalmadı” ifadesini kullandı ve ardından ikinci oylamayı da gerçekleştirdi. Oylama sonucunda oyların eşit olduğu ve seçimin oldu bittiye getirildiği yönünde Aziz Yıldırım kanadından itiraz geldi. Avukat Savaş Adalet, oylamaya itirazda bulundu ve itiraz dilekçesini Fethi Pekin'e sundu.Ali Koç, tribündeki bir kongre üyesiyle tartışma yaşadı.

AZİZ YILDIRIM'IN SEÇİM SAYFASI PAYLAŞTI

Fenerbahçe Genel Kurulu'nda olay çıktı! Aziz Yıldırım kongreyi terk etti 640xauto
Aziz Yıldırım'ın seçim sayfası: "Kongrede demokrasiye darbe! Oldu bitti ile divan seçildi"

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]