Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_lcap96%Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_lcap1%Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_lcap1%Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_lcap3%Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» San Antonio Spurs ile sözleşmesi sona eren Cedi Osman'ı Real Madrid istiyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:19:23

» Galatasaray Kulübünde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:18:01

» Resmi açıklama geldi! Arda Turan'ın ekibi Eyüpspor, Galatasaraylı Leo Dubois'i resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:17:03

» Jose Mourinho'dan 41 milyon Euro'luk veto! Fenerbahçe yönetiminden kesin olarak istedi ve yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:15:04

» Simon Banza, resmen Trabzonspor'da! formasını giydi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:13:26

» Trabzonspor'un Şenol Güneş açıklamasında Fenerbahçe'ye gönderme! Dikkat çeken paylaşım...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:12:13

» Trabzon'un istediği Onuachu'yu İzmir ekibi Göztepe alıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:11:25

» Trabzonspor, Şenol Güneş ile çalışmalara devam ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:10:27

» Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi! Aboubakar, takım arkadaşlarıyla vedalaştı, Süper Lig ekibine imzaya gidiyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:07:37

» Beşiktaş'a büyük şok! CAS'tan ceza geldi, Siyah-Beyazlı yönetici açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:06:36

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İspanyol ekibi Real Madrid, tüm kariyerini eflatun-beyazlı takımda geçiren 34 yaşındaki savunma oyuncusu Nacho Fernandez ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Real Madrid, Nacho Fernandez ile yollarını ayırdı 18896553-728xauto

"BENİ, KULÜBÜ İÇİN HER ŞEYİNİ VEREN BİR GENÇ OYUNCU OLARAK HATIRLAMANIZI İSTERİM"

Nacho ise ayrılığının ardından yaptığı açıklamada, "Hayatımın kulübü Real Madrid’e veda ediyorum. Buraya 10 yaşımda geldim, insan ve oyuncu olarak kendimi şekillendirdim. Kazanmayı ve kaybetmeyi, savaşmayı ve acı çekmeyi, keyif almayı, her zaman coşku ve kararlılıkla yaşamayı öğrendim. Bugün olduğum her şeyi öğrendim. Çocukken birçok kez stadımız Santiago Bernabeu’da oynamanın hayalini kurardım ve bugün 15. Şampiyonlar Ligi kupamızı kaldırmayı başaran kaptan olarak dönemimi sonlandırmanın onurunu yaşıyorum. 24 yıllık mutlak özveri, tutku ve coşkunun ardından sizlere veda ediyorum. Beni, kulübü için her şeyini veren bir genç oyuncu olarak hatırlamanızı isterim" ifadelerini kullandı.
Real Madrid Başkanı Florentino Perez de Nacho’nun takımdan ayrılması ile ilgili, "Çocukluğunda altyapı akademimize geldiğinden beri Nacho, herkes için her zaman bir gelişim örneği oldu. Tüm Real Madrid taraftarlarının sevgisini, takdirini ve hayranlığını kazandı. Real Madrid onun evi ve her zaman da öyle kalacak" diye konuştu.
2012 yılından bu yana Real Madrid A takımında oynayan Nacho, eflatun-beyazlı formayla çıktığı 364 maçta 16 gol, 10 asistlik performas ortaya koydu. 34 yaşındaki deneyimli futbolcu, kariyerinde 6 UEFA Şampiyonlar Ligi, 5 FIFA Kulüpler Dünya Kupası, 4 İspanya La Liga, 4 UEFA Süper Kupa, 2 İspanya Kupası, 5 de İspanya Süper Kupası şampiyonlukları yaşadı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]