Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_lcap96%Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_lcap1%Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_lcap1%Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_lcap3%Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

5 yaşındaki kuzenini zorla dudağından öptürdüğü görüntüleri sosyal medyada paylaşan Duygu Özgül Kalebayır tüm Türkiye'de infial yarattı. Tarafların aileleri ilk kez konuştu. Küçük çocuğun babası videoların eski olduğunu söyledi, yeğenine sahip çıkarken "Keşke o mimikleri yapmasaydı" diye hayıflandı. Duygu Özgül'ün annesi de kızını savundu, "Videoda gariplik" var deyip kızının videoları neden yeni yüklediğini anlattı.

Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! 18897564-728xauto
[size=18]Türkiye küçük yaştaki çocuğun kuzeni Duygu Özgül Kalebayır'ı zorla dudağından öptüğü görüntüleri konuşuyor. Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntülerin ardından genç kadın tutuklandı, TikTok hesabı kapatıldı. Tarafların aileleri yaşananlarla ilgili ses getirecek açıklamalarda bulundu.
[/size]

"ÖYLE OLMAZ, BEN DUDAK SEVİYORUM"

[size][size]
Geçtiğimiz günlerde Duygu Özgül Kalebayır'ın şu an 5 yaşında olan kuzeni ile çektiği videoda çocuğu dudaktan öpmeye zorladığı anlar sosyal medyada infial yaratmıştı. Duygu Özgül, dudaklarını çocuğa zorla öptürerek, "Öyle olmaz ben dudak seviyorum. Benim dudağım ora mı? Öp beni, öpersen bırakırım. Biz yanaktan öpüşmüyoruz. Çocukluğundan beri beni hep dudağımdan öpüyorsun" gibi ifadeler kullanmıştı.
Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! 640xauto
[/size][/size]

VİDEODAN SONRA PARMAKLIKLARIN ARDINDA

[size][size]
Video sosyal medyada tepki topladı. Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü kadını gözaltına aldı. Duygu Özgül Ürgüp Adliyesi'nde tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Duygu Özgül'e hapsi boylattıran videolar: "Öpmesinde sıkıntı yok, keşke o mimikleri yapmasaydı" Annesi de kızını savundu! 640xauto
[/size][/size]

BAKANLIK DEVREYE GİRDİ: TİKTOK HESABI KAPATILDI

[size][size]
Öte yandan konuyla ilgili olarak Aile ve Sosyal hizmetler Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Olayın sosyal medyada yayıldığı andan itibaren İl Müdürlüğü ekiplerimiz emniyet birimleri ile koordinasyon içerisinde harekete geçmiştir. Videodaki şahıs gözaltına alınmıştır. Çocuğun ailesi ile yapılan görüşmede videonun eski olduğu bilgisi edinilmiştir. Meslek elemanlarımız tarafından aileye danışmanlık hizmeti verilmiştir. Psikolojik sağlamlığını artırmak adına aile yanında bulunan çocuğun durumu yakından takip edilmeye devam edilecektir. Söz konusu Tiktok hesabı Bakanlığımızın girişimleri sonucu kapatılmıştır. Bakanlık olarak sürecin yakın takipçisi olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız."[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]