23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_lcap96%23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_lcap1%23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_lcap1%23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_lcap3%23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Londra'dan Liverpool'a ailesini ziyaret etmek için metroyla giden 23 yaşındaki Scarlett Owens, TikTok'tan yaptığı paylaşımında tacize uğradığını söyledi. Northern hattındaki metroda bir adamın aniden bacağına dokunduğunu dile getiren Owens, daha önce hiç görmediği adamın kendisine bağırmaya başladığını ancak 'güçlü aksanı' nedeniyle onu anlayamadığını iddia etti.
23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" 640xauto
Olayın kendisini gözyaşlarına boğduğunu ve yaşananların şokunu hala atlatamadığını ifade eden Owens, adamın metrodan inene kadar sözlü tacizine devam ettiğini belirtti. Adamın söylediklerini anlayamadığını ama durağına gelene kadar bağırmaya devam ettiğini söyleyen Owens, "Ne kadar sürdüğünü bile bilmiyorum, tamamen donmuştum ve bir kasırga gibiydi. Güçlü bir yabancı aksanı olduğu için ne dediğini anlayamadım.Çok sakin olduğundan ve hiç gevelemediğinden sarhoş görünmüyordu" dedi.
23 yaşındaki genç kadın metroda zor anlar yaşadı! Saldıya uğradı yetmedi taciz edildi... "Kimse yardım etmedi" 640xauto
Diğer yolcuların olayı sadece izlediğini ve kimsenin kendisine yardım etmediğini söyleyen Owens, "Kimse iyi olup olmadığımı sormadı. Karşımdaki bir adamla göz teması kurdum ve o sadece omuz silkti. Kimsenin bir şey yapmasını beklemiyorum çünkü her şey çok çabuk oldu ve kimsenin karışmak istemediğini anlıyorum ama olay gerçekleştikten sonra bile herkes normalmiş gibi davrandı. O sırada adrenalin devreye girdi ve trenden aşağı indim ve gözyaşlarına boğuldum." diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]