'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_lcap96%'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_lcap1%'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_lcap1%'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_lcap3%'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Almanya'daki bakanın Merih Demiral hakkındaki sözleri tansiyonu yükseltmişti. UEFA da Merih Demiral'ın Bozkurt gol sevinci sonrası soruşturma başlatmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yurt dışındaki programlarını erteledi. Erdoğan, Cumartesi akşamı oynanacak Türkiye - Hollanda maçını tribünden takip edecek.Avusturya ile oynanan EURO 2024 son 16 maçında yıldızlaşıp iki gol atan Merih Demiral yaşadığı sevinç esnasında 'bozkurt' işareti yapmıştı. Bu durum Almanya ve UEFA'yı rahatsız ederken milli futbolcumuz hakkında soruşturma başlattı.

'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek 640xauto

ALMAN BÜYÜKELÇİ, DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA ÇAĞRILMIŞTI

Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Türk aşırı sağcıların işaretlerinin bizim stadyumlarımızda yeri yoktur. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ırkçılık platformu olarak kullanılması kesinlikle kabul edilemez. UEFA'nın konuyu araştırıp yaptırımları değerlendirmesini bekliyoruz" demişti.
Faeser'ın tepkisinin ardından, Berlin'in Ankara Büyükelçisi Dışişleri'ne çağrıldı.
'Bozkurt' krizi sonrası Recep Tayyip  Erdoğan'dan milli maç kararı! Programlarını iptal etti, Türkiye-Hollanda maçını tribünden izleyecek 640xauto

ERDOĞAN MAÇI TRİBÜNDEN İZLEYECEK

Yaşananlar ve artan tansiyon sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dikkat çeken bir karar aldı. 6 Temmuz'da Azerbaycan’da düzenlenecek olan Türk Devletleri Teşkilatı Zirvesi programını iptal eden Erdoğan, Almanya'ya giderek Türkiye-Hollanda maçını stadyumdan takip edecek.

"GELEMİYORUM" DEMİŞTİ

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Avusturya galibiyeti sonrası telefonda görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Almanya'ya davet etmişti.
Erdoğan ise, "Gelemiyorum çünkü birçok burada devlet işleri var. Ama adım adım takip ediyorum. Bugün de bütün heyecanımla yanınızdaydım. Bütün gönlümle sizleri kucaklıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]