Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar''
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_lcap96%Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_lcap1%Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_lcap1%Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_lcap3%Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» San Antonio Spurs ile sözleşmesi sona eren Cedi Osman'ı Real Madrid istiyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:19:23

» Galatasaray Kulübünde olağanüstü divan kurulu toplantısı yapıldı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:18:01

» Resmi açıklama geldi! Arda Turan'ın ekibi Eyüpspor, Galatasaraylı Leo Dubois'i resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:17:03

» Jose Mourinho'dan 41 milyon Euro'luk veto! Fenerbahçe yönetiminden kesin olarak istedi ve yapıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:15:04

» Simon Banza, resmen Trabzonspor'da! formasını giydi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:13:26

» Trabzonspor'un Şenol Güneş açıklamasında Fenerbahçe'ye gönderme! Dikkat çeken paylaşım...
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:12:13

» Trabzon'un istediği Onuachu'yu İzmir ekibi Göztepe alıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:11:25

» Trabzonspor, Şenol Güneş ile çalışmalara devam ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:10:27

» Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi! Aboubakar, takım arkadaşlarıyla vedalaştı, Süper Lig ekibine imzaya gidiyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:07:37

» Beşiktaş'a büyük şok! CAS'tan ceza geldi, Siyah-Beyazlı yönetici açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Cuma 6 Eyl. - 18:06:36

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar''

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray, hazırlık karşılaşmasında İtalya temsilcisi Lecce’yi 2-1 mağlup etti. Mücadele sonrası sarı-kırmızlı ekipte Berkan Kutlu, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye göndermelerde bulundu.Galatasaray, Avusturya kampındaki dördüncü hazırlık maçında İtalya’nın Lecce takımını 2-1 mağlup etti. Mücadele sonrası Berkan Kutlu açıklamalarda bulundu."RAKİPLERİMİZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"

Berkan Kutlu'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye gönderme! ''Bizi ilgilendirmiyorlar'' 640xauto
"Rakiplerimiz bizi ilgilendirmiyor. Son 2 senenin şampiyonuyuz. Biz sadece kendimize odaklıyız. Transferlerle şampiyon olunmuyor. Galatasaray'a konsantreyiz. Kendi işimize bakıp en iyisini yapma görevindeyiz."

"GALATASARAY'A LAYIK OLACAK ŞEKİLDE HER GÜNÜMÜ YAŞIYORUM"

"Kazandık, çok mutluyuz. Kamp dönemimiz iyi geçiyor. Galatasaray'a layık olacak şekilde her günümü yaşıyorum. Benim için çok mutluluk verici. Daha gelişecek çok noktalarım var. Bu sezon daha büyük bir rolle umarım takımıma yardım edebilirim. Galatasaray'ın kazanması için ne gerekiyorsa yapmak istiyorum. İnşallah bu sezon daha fazla gol ve asist yaparım. Sol bek ve stoper, ihtiyaç olduğunda görev yapabileceğim yerler. Ama orta sahada kendimi daha iyi hissediyorum. Sezonlar çok uzun ve tempolu geçiyor."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]