Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_lcap96%Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_lcap1%Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_lcap1%Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_lcap3%Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yeşilçam'ın cesur isimlerinden olan Ahu Tuğba'nın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu. 69 yaşında hayatını kaybeden Ahu Tuğba'nın yıllar önce Adnan Oktar'ın önünde diz çöküp oturduğu pozu sosyal medyada yeniden gündem oldu. İşte o fotoğrafın hikâyesi...

Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" 19080599-728xauto
Ölümü sonrası Ahu Tuğba'nın açıklamaları da yeniden gündeme geliyor. Onlardan biri de Ahu Tuğba'nın bir dönem Adnan Oktar ile verdiği poz oldu.
Ses sanatçısı Onur Akay'a konuşan Ahu Tuğba o günü Adnan Oktar'a operasyon düzenlendiği günlerde anlatmıştı.

Ahu Tuğba açıklamasında "Ben o gün Eyüp Sultan'daydım. Erol Simavi beni Hürriyet gazetesine çağırdı. 'Senin hakkında beyanat veren ve senin için cehennemde yanacak diyen bir hoca var' dediler. Sana, 'Onur Akay hakkında açıklama yapan biri var, gazeteye gel' deseler gitmez misin?" demişti.
Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" 640xauto

"BAŞÖRTÜNÜ TAK YAN ODAYA GEÇ"

[size][size]
Yeşilçam'ın yıldızı devamında ise şunları söylemişti:"Bütün duayen gazeteciler oradaydı. Ben, 'Neden cehennemde yanacakmışım? Bunu Allah bilir' dedim. O zaman gençlik var deli doluyum. Sonra Savaş Kalafat, 'Hoca yanda' dedi. Bende, 'Ne hocası' dedim. 'Başörtünü tak, yan odaya geç' dedi. Odaya girdim, Adnan Oktar arkası dönük oturuyordu ve saçları uzundu. Ben girdim diz çöktüm, oturdum, suratına baktım. Adam beni görünce şaşırdı. Bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum."
Ahu Tuğba'nın ölümü sonrası Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Ben kimsenin kediciği olmam" 640xauto
Ahu Tuğba o dönem kedicik yorumlarına da "Ben kimsenin kediciği olmam" diyerek yanıt vermişti.
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]