Veli Kavlak'tan itiraf!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_lcap96%Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_lcap1%Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_lcap1%Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_lcap3%Veli Kavlak'tan itiraf! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 37. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Beko'yu 83-82 yenen Anadolu Efes kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:27:35

» Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında sahasında Rasta Vechta'yı 103-91 mağlup etti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:57

» Batshuayi'nin PFDK'ya sevk edilme neden meğer derbide taktığı o şapkaymış!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:03

» Galatasaray'ın Rigas Skola maçı kafilesi belli oldu! 2 isim kadroya dahil edilmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:25:21

» Galatasaray'da beklenen performansı veremeyen Jelert ile yollar ayrılıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:24:50

» Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin krizi! Takım arkadaşları Mourinho'ya şikayet etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:23:20

» Toprak Razgatlıoğlu Aragon pistinde yine 2. oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:20:16

» Satrançta dünyanın en genç büyük ustası Yağız Kaan Erdoğmuş'tan bir rekor daha
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:19:46

» Miss Turkey 2024 Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen İdil Bilgen, Bingöl'ün 2 bin 304 nüfuslu Yayladere ilçesine doktor olarak atandı. Ancak Bilgen, 15 gün dolmasına rağmen görevine başlamadı. Bilgen’in nerede olduğu ortaya çıktı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:18:05

» Bakımevindeki görüntüler kan dondurmuştu! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama: 2 kişi gözaltına alındı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:14:40

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Veli Kavlak'tan itiraf!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Veli Kavlak'tan itiraf! Empty Veli Kavlak'tan itiraf! Paz 18 Ocak - 19:38:18

Yazar : EgzotikForum

-
-

Derbide kırmızı kart gören Beşiktaş'ın orta sahadaki dinamosu Veli Kavlak, "Galatasaray maçında gereksiz bir hareket yaptım ben de yaptığımın yanlış olduğunu hemen anladım" dedi.
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta yetenekli oyuncu Veli Kavlak, BJK TV'ye önemli açıklamalarda bulundu. Güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Kavlak, "İdmanlar yoğun geçiyor. Küçük bir sakatlığım var tedavisini yaptırıyorum. Kısa zamanda sahalara dönmeyi umuyorum. Takımda çok güzel bir hava var. Her şey çok iyi gidiyor. Kamp yaptığımız otelden memnunuz. Sezonun ilk yarısında zorluklarla savaştık. Her maçı deplasmanda oynadık. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

"SERİ YAKALARSAK ŞAMPİYONLUK YARIŞI İÇİNDE OLURUZ"
Galatasaray maçında gördüğü kırmızı kartla ilgili de konuşan başarılı futbolcu, "Galatasaray maçında gereksiz bir hareket yaptım ben de yaptığımın yanlış olduğunu hemen anladım. Yapacak bir şey yok. Üzücü bir mağlubiyet oldu ve moralimiz bozuldu. Bu sezon futbolumuzu epey geliştirdiğimizi düşünüyorum. İyi futbol oynadığımız ortada. Özellikle Avrupa'daki maçlarda oyun fazla soğumadan daha iyi oynadık. Türkiye'de oyun soğuyunca ritmimiz bozuluyor. Şampiyon olmak için oynadığımız oyunun üstüne koymalıyız. Devamlılık çok önemli. Seri yakalarsak şampiyonluk yarışı içinde oluruz" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIMIZ DÜNYANIN EN İYİSİ"
Son olarak taraftarlara da seslenen Veli Kavlak şunları söyledi:

"Beşiktaş taraftarı için diyecek bir şey yok. Dünyanın en iyisi olduklarını düşünüyorum. Oyuncular böyle bir taraftar topluluğuna sahip oldukları için çok mutlu. Taraftarlarımız şampiyonluk için sonuna kadar savaşacağımızdan emin olsunlar.

Her maç iyi olmak için kendimi dinlendiriyorum ve sağlık ekibimizle koordineli çalışıyorum. Sakatlıklardan uzak bir sezon olur inşallah."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]