Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_lcap96%Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_lcap1%Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_lcap1%Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_lcap3%Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bülent Arınç, Ak Saray'da ki 2. Bakanlar Kurulu sonrası flaş açıklamalarda bulundu... 67012
2020 YILINA KADAR KULLANILACAK
Bildiğiniz gibi 24 Şubat 2015′te Malatya’da iki uçak, 5 Mart’ta da Konya’da uçağımız düştü iki pilotumuz şehit oldu. Bu uçakların birbirinden farklı olduğunu tespit etmekte fayda var. Malatya’da kaybettiğimiz uçaklar RF-4 keşif uçağı, Konya’daki uçağımız F-4 bombardıman uçağıdır. F-4 uçakları epey bir süredir kullanılmaktadır. Keşif amaçlı kullanılan uçaklarımız da 25-30 yıldır envanterimize girmiş bulunuyor. Rutin olarak teknik kontrolleri her zaman yapılmaktadır. Modernize edilen uçakların bir kısmının envanteri yıl olarak tespit edilmiştir. En son 2020 yılına kadar uçakların kullanılması devam edecekti.
DÜŞME SEBEPLERİ ARAŞTIRILIYOR
Bu F-4 uçaklarının envantere girmesinden bugüne kadar 60 uçak hizmet dışına çıkmıştır. Şükürler olsun ki hava kuvvetlerinde bu uçakları kullanan personelimiz fevkalade başarılı pilotlardır. Sevindiren gelişme en az kaza ABD ve Çin de dahil Türkiye’de olmuştur. Bu tür olaylar meydana geldiğinde adli yönden bir soruşturma idari yönden de TSK kendi içinde bir soruşturma yapmaktadır. Teknik ekiplerin kaza kırım sonuçlarının hazırlanmış olması da buna ışık tutacaktır. Uçakların düşme sebepleri araştırılıyor. Teknik sebeplerle uçakların düşmediği konusunda düğümlenmektedir. Asıl sebebi soruşturmaların sonunda hep birlikte öğrenmiş olacağız.
HAKAN FİDAN’IN ADAYLIKTAN VAZGEÇMESİ
Son günlerde en çok konuştuğumuz isim. Ben aday oldu tekrar konuşmayacağız diye düşünüyordum. Ancak bugün bir gelişme oldu. Bu konuda ilk haberdar olan benim. O tarihte bir kanalda mülakat içindeydik. Arkadaşlarımız bana böyle bir gelişme söylediklerinde kendi düşüncelerimi ifade ettim. Ben o zaman sadece milletvekili olmak için istifa edilmişse bu bir israftır demiştim. Sonra da bakan olduğu takdirde de sonuçlar ne olur diye söylemiştim. Daha sonra Sayın Cumhurbaşkanımız benim d üşüncelerime yakın bir düşünce ifade etti. Kendisinin yaptığı görev itibari ile pek çok bilgiye sahip olduğunu, kurumun çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti zaman zaman da tekrarladı. Sayın Başbakan da Fidan’ın aday olmak istediğini kendisinin de kabul ettiğini söylemişti.
Bugün Sayın Fidan vazgeçtiğini Başbakan’a iletti, Başbakan da Cumhurbaşkanına ileterek olumlu karşılandı. Bu da basına yansıdı. Başbakanımızın Cumhurbaşkanımızla bu konuyu görüşerek mütabık kalmasının ardından Müsteşarımızın yaptığı açıklamayı ben şahsen yeterli görüyorum.
TEKRAR DÖNECEK Mİ?
Sayın Fidan’ı Başbakanımız görevlendirmiştir kendisi MİT Müsteşarlığına geri dönecektir.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]