Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_lcap96%Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_lcap1%Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_lcap1%Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_lcap3%Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 12.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:20:45

» 12.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:15:41

» Milli basketbolcu, alkollü sürücü kurbanı oldu! İlkan Karaman, kaldırımda beklerken, aracın altında kalarak hayatını kaybetti...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:07:44

» Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Nicola Zalewski transferini tamamlayabilmek için İtalya'ya giden sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde başarı sağlayamadıkları durumda Napoli'den Mario Rui'yi alternatif olarak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:00:11

» Galatasaray yönetimi fokur fokur kaynıyor! Ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:59:07

» Marek Hamsik'den Victor Osimhen hakkında çarpıcı ifadeler! Galatasaray taraftarını çok kızdıracak... ''Lukaku iyi bir...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:58:34

» Galatasaray'da Nicola Zalewski hamlesi! Beklenen yanıt geldi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:54

» Hakim Ziyech'ten Galatasaray'a kötü haber! Fenerbahçe derbisinde takımını yalnız bırakacak...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:19

» Fenerbahçe'ye UEFA'dan dev gelir! Kasasını doldurdu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:53

» Rıza Çalımbay'dan dikkat çeken açıklamalar! ''Emre Mor'u çok istiyoruz'' Aboubakar transferi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:14

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, iyi futbol oynadıklarını söylerken şampiyonluk şanslarının yüksek olduğunu vurguladı. Hamzaoğlu, maçlardan sonra özür dilemesinin eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine, "Eleştirsinler, beni değil de oyuncula

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yapıtladı. Kasımpaşa maçı öncesi iyi bir idman olduğunu kaydeden Hamzaoğlu, "Bir kaç eksiğimiz var ama diğer arkadaşlarla birlikte güzel bir antrrenman yaptık" dedi.
Sezon sonuna kadar zirvede kopma yaşanmayacığını söyleyen Hamzaoğlu, "Bu yarış sezon sonuna kadar böyle devam edecek. Ligin sonları yaklaştığı zaman her takımın hedefi oluyor. Herkes, kendine göre düşmeme veya şampiyon olma hedefi koyuyor. Her takım için zor geçecek. Avantaj veya dezavantajdan bahsetmek doğru olmaz. Her maç zorlu geçecek. Balıkesirspor'la yaptığınız maç bile çok zor geçecek" diye konuştu.
"OYUNCULARIMI DEĞİL BENİ ELEŞTİRSİNLER"
Maçlardan sonra kendisinin özür dilemesinin çok konuşulduğunun hatırlatılması üzerine genç teknik adam, "Eleştirebilirler, bu benim tarzım, benim yapım. O anki duygularımla birlikte oyun içindeki hatalarımı dile getiriyorum. Başakşehir maçında Yasin, son beş dakikada iyi oynamaya başlamıştı. Dzemaili'ye "git ısınmaya devam et" diyebilirdim. Ama oyuncumu da düşünerek onu oyuna aldım. Değişiklikten vazgeçmedim. Bu benim hatamdı. Hem Dzemaili'yi kazanmak hem de bir lig maçında görmek istedik. Kadromda 27 kişi var herkesin bu çorbada tuzu olmasını istiyorum. Her oyuncuma bu fırsatı vermek istiyorum. Zamanlama hatası yaptım. Camiadan özür diledim; çünkü tribünler tören havasına dönmüştü. Böyle bir atmosferi bozduğum için bunu yaptım. Yine özür dilemekte bir sakınca görmem" diye konuştu.
Yaptıkları iyi şeylerin de farkında olduklarını vurgulayan Hamzaoğlu, "Kaç tane oyuncuyu kazandığımızı biliyoruz. Güzel oynuyoruz. Yaptığımız iyi şeyleri de görüyoruz ama bunları dile getirmeyi sevmiyirom. Kötülerimi konuşuyorum. Oyuncularımı eleştirecek olsaydılar bu beni daha çok üzerdi. Oyuncularımı değil beni eleştirin"  çağrısını yaptı.
Haftasonunda oynanacak derbi ile ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine de Galatasaray teknik patronu, "Derbiden çok Kasımpaşa maçını düşünüyoruz. Fenerbahçe, Gençlerbirliği'ne yenilmiş olsa da iyi bir derbi olacaktır. Ama oradan çok bizim Kasımpaşa malçında çıkacak sonucu düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

"OYUNCULARIMIZ BİRAZ KONTROLÜ KAYBETTİ"
Takımdaki sakatlıkların çoğaldığının hatırlatılması üzerine de Hamzaoğlu, "Adale sakatlıklar bu ara daha sık olmuştur. Sakatlıktan dönmek için hırslılar, onları durdurmak için uğraşıyoruz resmen. Melo da daha yapmaması gereken hareketleri yapmaya başlamış.
Oyuncularımızı durdurmaya çalışıyoruz. Sakatlıkların nedenlerine her şeyi koymuş olabiliriz. Çok sağlıklı bir oyuncumuz bile kendisini biraz zorladığında sakatlanabilir. Bu oyuncularımızın biraz kotrolü kaybetmesinden kaynaklanıyor" dedi.  
SÖZLEŞME KONUSU SEZON SONUNDA...
Galatasaray'daki başkanlık seçimi ve yeni gelecek yönetimin kendisiyle çalışıp çalışmayacağının sorulması üzerine de Hamzaoğlu, "Seçimi siz söylemeseniz bizim aklımıza bile gelmeyecek. Biz mümkün olduğunca sahada duracağız. Galatasaray için önemli olan sahadaki başarı. Zaten Galatasaray konrge üyeleri de seçimde en doğru kararı verecektir. İnşallah şampiyon oluruz. Zaten yeni yönetim gelip devam etmek isterlerse oturup konuşuruz. Yönetim ve başkan adayları zaman zaman arayıp konuşuyorlar destek oluyorlar. Teşekkür ediyorum. Bizim tamamen odaklandığımız şey sezon sonuna kadar Galatasaray'ın şampiyon olması" yanıtını verdi. 

"ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ YÜKSEK"
"Siz Galatasaray'ın şampiyonluk şansını nasıl görüyorsunuz?" sorusunu da Hamzaoğlu, "Bize göre şansımız yüksek. İyi oynuyoruz, koşuyoruz, çok fazla pozisyon üretiyoruz. Zaman zaman gol pozisyonları da veriyoruz. Bunları en aza indirmeye çalışıyoruz. Ama bu kadar koşan pozisyon üreten takım zaman zaman pozisyon da verebiliyor" diye yanıtladı.  
Bursaspor'un golcü oyuncusu Fernandao'nun transfer gündemlerinde olup olmadığı yönündeki soruya da Hamzaoğlu, "Bana daha önce, "Ligde beğendiğiniz bir oyuncu var mı?" diye soruldu. Ben de Fernandao'nun ismini verdim. İyi bir oyuncu. Tabiiki transfer çalışmalarını sürdürüyoruz. Ama transfer tamamen odaklandığımız bir şey değil. Mümkün olduğunca elimizdekilerden maksimum faydayı almaya çalışıyoruz. Mümkün olduğunca gelecek sezona az transferle girmek istiyoruz"  yanıtını vererek sözlerini bitirdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]