Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_lcap96%Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_lcap1%Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_lcap1%Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_lcap3%Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Modern dünyanın keskin çizgilerine karşı kendi manifestolarını oluşturan moda tasarımcısı ikiz kardeşler Raisa & Vanessa; Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu’nda kadınları, hayat bulmaları için kış bahçelerine davet etti. 40 parçadan oluşan Garden of Raisa & Vanessa Koleksiyonu’nun bahçe dekorlu defilesi, önceki gece Maslak Arena’da gerçekleşti. Defilenin bahçe konseptli dekorunu, bu sene Contemporary Art’ta yer alan sanatçılardan Sevincy tasarladı.
Geceye katılanlar arasında olan Burcu Esmersoy moda konuları hakkında bomba açıklamalar yaptı. Bir muhabirin modayı takip ediyor musunuz? Sorusuna ‘ne takip edeceğim be moda beni takip etsin’ diye şakalaştıktan sonra magazin muhabirlerine “Şimdi bomba açıklamalar diye yazmayın ama şaka yaptım” dedi. Yoğun çalıştığını dile getiren Esmersoy’a bir muhabirin ‘çok çalıştığınız için ilişkilerinizi aksatıyor musunuz?’ sorusuna “Yani evet gece gündüz çalışmak durumunda kalıyoruz. Normal bir insanda akşam yemeği yemek istiyor. Kahvaltı etmek istiyor normal istekleri oluyor ama onları bile karşılayamıyorsunuz yeri geliyor, o yüzden bizim işimizde biraz sıkıntı oluyor ilişkiler” dedi.
Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. Burcu-esmersoy-sli-2
BURCU ESMERSOY UZUN SÜRE ARADI
Röportajdan sonra küpesini düşüren Esmersoy, karanlık olan salonda düşen küpesini bulmakta zorlandı. Duruma sitem eden Burcu Esmersoy “dondum ya soruları cevaplayıp içeri gireyim diyordum, şimdi de küpemi kaybettim onu aradığım için giremiyorum” diye sitem etti. Esmersoy’un yardımına bir televizyon muhabiri yetişerek küpesini bulduğunu söyledi.
Maslak Arena’daki defileye katılan Burcu Esmersoy küpesi yüzünden zor anlar yaşadı. Burcu-esmersoy-sli
Muhabirin bulduğu küpeyi eline alan güzel sunucu “Taş bu be küpeden de anlamıyor ben de buldu sandım”  deyince kahkahalar havada uçuştu. Uzun uğraşlar sonucunda bulunan küpeyle rahatlayan güzel sunucu defileye son anda yetişti. Kürkü için de gerçek değil diyen Esmersoy, instagram hesabından da paylaşarak yanlış anlaşılmaları engelledi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]