İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_lcap96%İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_lcap1%İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_lcap1%İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_lcap3%İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Baş başa yemek yiyip sohbet eden İrem Derici ve Rıza Esendemir, mekan çıkışı gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Son dönemde sahne fiyatlarındaki artışa değinen İrem Derici, “Bu bir günde olmadı. İki senelik bir süreç var. Arz talep meselesine göre fiyatlarda artış oluyor. Haberlerde yazdığı gibi ‘Dolarla yarışıyor’ durumu söz konusu değil” diye konuştu.
İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. Irem-derici-sli
ERKEK REYONUNDAN GÖMLEK ALIYORUM
Modayı takip etmediğini belirten İrem Derici, kıyafet seçimi konusunda herkesi şaşırttı. Genellikle basen kısımlarını kapatması için erkek gömleklerini tercih ettiğini söyleyen Derici, “Mağazaya girdiğim zaman erkek reyonundan gömlek alıyorum. Rıza da benim gömleklerime çöküyor. Bir de ‘Sana bu kadar yakışmazdı’ diye takılıyor” şeklinde konuştu.
İrem Derici, önceki akşam radyocu eşi Rıza Esendemir'le Nişantaşı Kırıntı'da görüntülendi. Irem-derici-sli-2
“An Evening with Hugh Jackman” gösteri için İstanbul’da bulunan Hugh Jackman’i izlemeye gidip gitmeyeceği sorulan Derici, “New York’ a gidip müzikal dinleyen bir insanım. Buraya geldi diye gidip koşmanın anlamı yok. Fiyatlar çok yüksek. 900 lira Hugh Jackman bana vermez” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]