İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_lcap96%İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_lcap1%İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_lcap1%İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_lcap3%İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen şarkıcı Dilan Çıtak, sevgilisi şarkıcı Levent Dörter’le geçtiğimiz gün Nişantaşı Cookshop adlı mekanda kahvaltı etti. Geçtiğimiz hafta başlayan ilişkilerine dolu dizgin devam eden şarkıcı çift, görüntülendiklerini fark edince Çıtak’ın gerginliği mekanı inletti. İbrahim Tatlıses’le ilgili ağır sözler sarf eden genç kız, “Neden çekiyorsunuz beni? İbrahim Tatlıses’in kızı olmaktan mı? İstemiyorum o yüzden çekiyorsanız çekmeyin!” sözlerinde bulundu. Sevgilisi Dörter sessizliğini korurken, Çıtak haykırışlarına devam etti.
SAKİN SAKİN KONUŞTU
Aradan geçen birkaç saat sonrasında caddede yürürken görüntülenen çift, bu kez sakinleşmişti. Basın mensuplarından özür dileyen Çıtak, “Okuldan çıkmıştım, şimdi de stüdyoya gideceğim. Eylülde bomba patlatacağım. Levent’ten ufak tefek yardımlar alıyorum. Sevgili desteği kalp kalp” diyerek yeni bir single hazırlığında olduğunu söyledi.
TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ VE TEK
Senelerdir İbrahim Tatlıses’in kızı olmak konusunda ağır sözlerde bulunan Çıtak, ilk kez babasıyla ilgili duygularını dile getirdi. “Üzülüyoruz tabii. Türkiye için önemli ve tek biri. En yakın zamanda tekrar aramıza ve sahnelere dönmesini temenni ediyoruz. Güzel ve önemli bir ses, aramıza dönmesini istiyoruz” diyerek Tatlıses’e övgüler yağdıran genç kız, İbrahim Tatlıses’le konuştuklarını da açıkladı. Yıllardır konuşmadıklarını, “Öyle bir babam yok” diyerek bahsettiği İbrahim Tatlıses’le mesajlaştıklarını söyleyen Çıtak, “Konuşuyoruz. Sık sık olmasa bile arada bir mesajlaşıyoruz. Onun iyi olmasını istiyorum. Kötü bir şey yok aramızda. Derya Hanımlaymış!
İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu. Dilan-citak-levent-dorter-sli
Gerçekten zamanım olsa Amerika’ya gitmek isterim” açıklamasını yaparak, ilk kez babası olduğu iddiasını kabul etmiş oldu. Aynı zamanda ilk kez duygusal bir konuşma yaptı. “Neden İbrahim Tatlıses’in kızı olarak anılmak sizi rahatsız ediyor?” sorusuna ise “Mevzu şu, ben de şarkıcıyım, İbrahim Bey’de şarkıcı, İdo da şarkıcı. Ya bir zaman sonra istiyoruz ki, herkes şarkıcı olarak anılsın. Ama ne yapalım abi adam imparator. Hoş isterim İbrahim Beyle bir düet yapmak, İdo’yla da olabilir. İyi müzisyen kimse onunla çalışmak isterim. O, bu, şu değil.” yanıtıyla, Tatlıses’in yurda dönüşünden sonra sık sık görüşmek için çaba sarf edeceğine yeşil ışık yattı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]