Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_lcap96%Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_lcap1%Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_lcap1%Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_lcap3%Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ilk gösterisinin ardından sahneye çıkamayan Hugh Jackman,  hayranlarıyla Zorlu sahnesinde yeniden buluştu.
Sosyal medyadaki paylaşımları ile dikkat çeken Hollywood starı Hugh Jackman aynı zamanda geri döneceği müjdesini kendi İnstgram hesabından tüm dünyaya duyurarak hayranları ile paylaştı.
Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 17 Mart 2015’te gerçekleştirdiği muhteşem bir şovla İstanbul’u büyüleyen sanatçı, ‘An Evening with’ Hugh Jackmanile geri döndü. İlk gösterisinin ardından ses tellerinde meydana gelen rahatsızlık sonucu doktorlarının sahneye çıkmasına izin vermediği ünlü oyuncu, bir kez daha hayranlarıyla buluştu.
Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden olan Hugh Jackman, İstanbul’da uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza atmıştı. 32 kişilik orkestra ve dans ekibi ile yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan Jackman’ın kendisi ve hayatı ile ilgili de muhteşem anlar paylaştığı bu performansı, dakikalarca ayakta alkışlanmış; Cem Yılmaz, Saba Tümer, Tuba Ünsal, Murat Yıldırım, Sıla, Nilgün Belgün, Belçim Bilgin gibi birçok ünlü sanatçıda bu muhteşem gecede yerini almıştı.
Hugh Jackman’ın rahatsızlığı nedeni ile birçok ünlü sima sahnedeki perfonmansını izleyememişti gelir gelmez hemen yerlerini ayırtan ünlüler. Sertap Erener, Çiğdem Batur, Nur Fettahoğlu, Tülin Şahin, Nilgün Belgün, Ayşegül Aldinç, Kenan İmirzalıoğlu, Uluç Bayraktar, Deniz Akkaya gibi isimler yer aldı.
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. Kenan-imirzalioglu-sli
Kenan İmirzalıoğlu ise ” Tabi ki performansını ve danslarını çok merak ediyorum. En çok merak ettiğim ise benden yakışıklı mı?” diyerek espri yaptı.
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. Nur-fettahoglu-sli
Nur Fettahoğlu ” Hastalandığında sahneye çıkamayacak dediklerinde çok üzülmüştüm çünkü gelip seyretmeyi çok istiyordum kısmet bu güneymiş ” dedi.
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. Nilgun-belgun-sli
Nilgün Belgün ” Bu benim ikinci gelişim çok yakışıklı karizmatik bir adam aşıkmı oldum ona nedir bu günü zor ettim ”dedi.
Hugh Jackman’ın ikinci Türkiye ziyaretine yine ünlü akını oldu. Sertab-erener-sli
Sertab Erener ise ” Bu tür sanatçılar yeryüzüne çok nadir gelir ve biz çok şanslıyız kendimi de bu şanslı insanlardan biri olarak görüyorum inanılmaz bir ses ve sahne performansı ”dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]