Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_lcap96%Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_lcap1%Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_lcap1%Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_lcap3%Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, sezonun üçüncü "grand slam" turnuvası Wimbledon'da iyi sonuçlar almak istediğini söyledi. Dzumhur-640
Bosna Hersekli tenisçi Damir Dzumhur, ülkesine döndükten sonra düzenlediği basın toplantısında harika bir sezon geçirdiğini belirterek, "Fransa Açık'ta kariyerimdeki en büyük başarıyı elde ettim. Federer ile oynadığım maçta hayallerimi gerçeğe dönüştürdüm" ifadelerini kullandı.

Sezon sonuna kadar iyi oyununu sürdürmek istediğini aktaran Dzumhur, "Wimbledon öncesinde Moskova'da bir turnuvaya katılacağım. Burada iyi sonuçlar elde etmek istiyorum. Daha sonra İngiltere'de bazı gösteri maçları olacak. Ardından Wimbledon geliyor. Wimbledon'da formumun zirvesine çıkmak istiyorum. Bazı antrenörler, çim kortta da iyi sonuçlar alabileceğimi söylüyor. Wimbledon'da iyi sonuçlar almayı umuyorum" şeklinde konuştu.

Tek erkekler sıralamasında kendisinden daha üst sıralarda bulunan rakiplerine karşı yüksek motivasyonla mücadele ettiğini söyleyen Dzumhur, "Kendimden daha iyi olan tenisçileri yenmem tesadüf değil. Hedefim sıralamada ilk 50-60 arasına girmek" değerlendirmesinde bulundu.

Dzumhur'un babası ve antrenörü Nerfid Dzumhur ise Damir'in iyi oyununu sezon sonuna kadar sürdürmesi temennisinde bulunarak, "Hedefimiz, Damir'in gelecek yıllarda ilk 10'a girmesi" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]