Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_lcap96%Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_lcap1%Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_lcap1%Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_lcap3%Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bülent Arınç koasilyon için "İlk önce onlar denesinler" dedi. Arinc-671

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. HDP’yi “AKP kalesini yıkan koçbaşı” olarak isimlendiren Arınç koalisyon konusunda çarpıcı mesajlar verdi. Arınç “Onlar (CHP-MHP-HDP) koalisyonu bir denesin. Ak Parti zaten burada” diye konuştu.
İşte Arınç’ın açıklamalarından satır başları:
“Bülent Arınç olarak hissiyatımı ifade edeyim. 14 yıldır Ak Parti’de hep zaferler gördüm. Dün akşam itibarıyla da aktif siyasete veda etmiştim
Veda günümde de büyük bir zafer görmek isterdim. Maalesef sonuç böyle olmadı. Aldığımız sonuç ortadadır. Üzgün olduğumu söylemek istiyorum.
Hdp açısından başarılı olduğunu söylemeliyim. CHP ve MHP başarılı değildir. MHP oyunu yüzde 17 bile yapamamıştır ve ancak HDP’nin çıkarabildiği kadar milletvekili çıkarabilmişlerdir. CHP başarılı değildir. 25 olan oyunu 28 dahi yapamamışlardır. Ancak her iki partinin genel başkanlarının parti sözcülerinin açıklamalarına bakıldığında bu seçimden memnun oldukları görülmektedir bu bir çelişkidir. AK Parti en çok oyu almıştır ancak biz iktidarlara alıştık. Dürüst değerlendirme yapmak gerekir. Ancak yiğit düştüğü yerden kalkar. AK Parti’nin yeniden iktidar olma şansının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu seçimde Ak Parti’yi engellemek için HDP kullanılmıştır. CHP oylarıyla HDP’nin barajı geçmesi sağlanmıştır.MHP sesini çıkarmamış ve hatta maddi yardımda bulunmuştur.HDP Ak parti iktidarını yıkmak için bir koç başı gibi kullanılmıştır. ”

“AK PARTİNİN İKTİDAR OLMA ŞANSI”
“AK Parti’nin yeniden iktidar olma şansının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.
Bu seçimde Ak Parit’yi engellemek için HDP kullanılmıştır. CHP oylarıyla HDP’nin barajı geçmesi sağlanmıştır. MHP sesini çıkarmamış ve hatta maddi yardımda bulunmuştur.
HDP Ak parti iktidarını yıkmak için bir koç başı gibi kullanılmıştır Benim önerim bu çok iyi anlaşan üç partinin koalisyon kurmasıdır. Çözüm süreci masada bekliyor. Silahların bırakılması konusunda acil bir karar verilmesi gerekebilir. AK Parti kendine ihtiyaç duyulduğunda bunu rahatlıkla karşılayabilir. Siyasette kapı kapatılmaz. Kapı kapatan parti basit ve korkak siyasetçidir. Bizler de insanız hata ve kusur işlemiş olabilir. Biz de bu hataları görerek tekrar ayaklarımız üzerine kalkmamız gerekmektedir.

ERKEN SEÇİM OLURSA ADAY OLACAK MISINIZ?
Bunlar şahsi sorular. Benimle ilgili konular. Biz aktif siyasete veda ederken, 3 dönem kuralını bilerek aday olduk, bundan da memnunuz ama böyle bir sonuç beklemiyorduk.
Bu milletvekili sayımızın 250’ler civarında olması bu dersten fazlasıyla nasiplendiğimizi gösteriyor. Aday olur musunuz tartışması bugünün tartışması değil.
İnşallah önümüzü bir görelim AK Parti içinde ne yapmamız gerektiğine karar veririz.

“MELİH GÖKÇEK İLE İLGİLİ”
Evet bugün 8 haziran bugün itibarıyla “şunları şunları açıklayacağım” diye bir sözüm olmadı. 8 Haziran’dan sonra çok şeyler açıklayabileceğimizi söylemiştim. Ama bugün 8 Haziran… 8 Haziran sonrası değil.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]