Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_lcap96%Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_lcap1%Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_lcap1%Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_lcap3%Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Survivor All Star’da ünlüler takımında yarışan Hakan Hatipoğlu finalin sonlarına doğru geçtiğimiz hafta elenerek İstanbul’a gelmiş ve havaalanında kalabalık bir hayran grubu tarafından krallar gibi karşılanmıştı.130 gün boyunca yarıştığı Survivor All Star’da elenen Hatipoğlu, önceki gün eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte Nişantaşı’ndaydı. Eşiyle birlikte Salomanje’de yemek yiyip sohbet eden Hatipoğlu’nun yorgun ve bitkin hali dikkatlerden kaçmadı. Mekandan ayrılırken medya mensuplarının ilgisi karşısında tebessüm eden Hatipoğlu; Sakallarını kesmemesi ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya; “bana bir dizi filmi teklifi geldiği için henüz kesmedim. Görüşmelerimiz oldu ve hayırlısıyla güzel bir proje ile oyunculuğa başlayacağım” dedi. Survivor All Star’dan elendikten sonra çok güzel ve olumlu tepkiler aldığını söyleyen Hatipoğlu; “Bir kere insanlar çok beni çok tutmuş, bu durumdan son derece memnunum yani. Hafta sonu Kıbrıs’ta finaldeydik ve finalde insanlar en çok bana ve Serenay’a ilgi gösteriyordu” dedi. ‘Yarışma sonrası dostluklarınız devam ediyor mu?’ sorusuna ise; “ben her şeyi adada bıraktım ama bırakamayanlar olmuş. O yüzden üzüldüm tabii. Hani orda aramızda baya soğuk olan insanlar vardı ama ben her şeyi orada bırakıp geldim” dedi.
Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. Hakan-hatipoglu-sli

BARIŞ MANÇO’NUN OĞLU KÖTÜ BİR İNSAN OLAMAZ
Doğukan ile aralarında yaşanılan soğukluğun sorulması üzerine; “ondan sonra hiç konuşmadık ama ben orda Doğukan’la 128 günümü paylaştım, Doğukan hakkında kötü konuşamam, iyi bir arkadaşım ve seviyorum kendisini. Her şeyden öte babasına çok saygım var, öyle bir insanın oğlu da zaten kötü bir insan olamaz. İki günlük hata yaptığı için de öyle genel anlamda kötüdür diye değerlendiremem. Ama gönül isterdi ki her şey iyi bitsin, olmadı… Sağlık olsun, umarım o da hayatında mutlu olur ve hiçbir sıkıntı yaşamaz. Biz de dahil her kes kendi yoluna devam edecek. Kavga tarzı bir durumumuz olmadı, ben kendi adıma konuşayım; biz medeni insanlarız ve hatta ben gittim kendisine sarıldım ama sonrasında bir iletişim olmadı. O çok niyetli bir hata, orda bir röportajında da “Ben Hakan’a tahammül edemiyorum” demiş. Benim herkese tahammülüm var, insanların bana yoksalar o zaman biraz kendi medeniyetlerini sorgulasınlar” dedi.
Hakan Hatipoğlu, TV8'de yayınlanan Survivor All Star stresini eşiyle birlikte atmak için Nişantaşı’na çıktı. Hakan-hatipoglu-sli-2
TURABİ SONUNA KADAR HAKETTİ
‘Survivor’daki arkadaşlarınızla günlük hayatınızda da iletişiminiz olacak mı?’ sorusuna ise;” muhakkak olacaktır ama bu planlanacak bir şey değil. Çünkü yaşadığımız ortamlar yaşadığımız hayatlar bazen farklı olabiliyor. Ama dediğim gibi birkaç kişiyle dostluğumuz devam edecek. Ama biz finale çıksak 18 kişi karşımızda olacakmış, ben Merve ve Serenay olmak üzere 3 kişi kalacakmışız onu da görüp öğrenmiş oldum” Turabi’nin kazanması Merve’nin de kaybetmesi babasının konuşulmasına bağlandı, siz buna katılıyor musunuz? Sorusuna; “ben de ona bağlıyorum, hatta bunu internette ilk ben paylaşmıştım. Kesinlikle ondan dolayı ama Turabi şampiyon olmuş ve sonuna kadar haketti. Turabi’yle sonra konuştuk ve helalleştik, inşallah kazandığı parasını ve bu itibarı iyi bir şekilde değerlendirir. Bence şampiyonluk Turabi’ye yakıştı”dedi. Son olarak baba olmak istediğinizi söylemiştiniz sorusuna ise gülümseyen Hakan Hatipoğlu; “evet benim planlarım da var ama; (eşini göstererek)plan sahibi burada, o bir şey yapmadan plan olmaz. Eşim tamam derse ben her zaman düşünüyorum, yani yaz sonu inşallah düşünmeye başlayacağım” dedi. Gazetecilerin, ‘Gizem Hanım siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?’ Sorusuna ise Gizem Hatipoğlu’nun verdiği “ben şimdilik çocuk düşünmüyorum” cevabı eşi Hakan Hatipoğlu’nda adeta soğuk duş etkisi yarattı. Eşinin verdiği bu cevap nedeniyle adeta şoke olan Hakan Hatipoğlu; “iyi hadi hayırlısı bakalım, demek düşünmüyorsun, sen gel bakayım” diyerek gülüşmeye başladılar. Gazetecilerle yaptığı kısa ayaküstü söyleşiden sonra Hakan Hatipoğlu, eşiyle sarmaş dolaş bir şekilde gözden kayboldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]