Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 12.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:20:45

» 12.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:15:41

» Milli basketbolcu, alkollü sürücü kurbanı oldu! İlkan Karaman, kaldırımda beklerken, aracın altında kalarak hayatını kaybetti...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:07:44

» Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Nicola Zalewski transferini tamamlayabilmek için İtalya'ya giden sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde başarı sağlayamadıkları durumda Napoli'den Mario Rui'yi alternatif olarak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:00:11

» Galatasaray yönetimi fokur fokur kaynıyor! Ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:59:07

» Marek Hamsik'den Victor Osimhen hakkında çarpıcı ifadeler! Galatasaray taraftarını çok kızdıracak... ''Lukaku iyi bir...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:58:34

» Galatasaray'da Nicola Zalewski hamlesi! Beklenen yanıt geldi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:54

» Hakim Ziyech'ten Galatasaray'a kötü haber! Fenerbahçe derbisinde takımını yalnız bırakacak...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:19

» Fenerbahçe'ye UEFA'dan dev gelir! Kasasını doldurdu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:53

» Rıza Çalımbay'dan dikkat çeken açıklamalar! ''Emre Mor'u çok istiyoruz'' Aboubakar transferi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:14

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geride bıraktığımız sezonun kısa bir değerlendirmesini yapmasının istendiğinde, "Geçen sene iyi bir sezon geçirdik. Bu sene, geçtiğimiz sezon yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Geçen sene Beşiktaş ve Türkiye'deki ilk sezonumdu. Ülkeye ve futboluna alışmaya çalışıyordum, bunu kısa sürede aştığımı düşünüyorum. Bu sene ise yeni bir hocamız var, biz ona, o da bize alışmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.
DEMBA BA'NIN GİDİŞİ TAKIM İÇİN KAYIP
Çin kulübü Shangai Shensua takımına transfer olan Senegalli forvet Demba Ba'nın takımdan ayrılışının kayıp olduğunu dile getiren Sosa, "Onun saha içindeki duruşu bizim için çok önemliydi. Geçen sezon takıma önemli katkılar yaptı. Hazırlık kampında kadroda bulunan forvetlerimiz onun boşluğunu doldurmak adına çok sıkı çalışıyor" dedi.

ESTUDİANTES'E GİDECEK Mİ?
Arjantinli oyuncu, ülkesi Arjantin ekibi Estudiantes'e gidip gitmeyeceği sorusuna,"Ben her sene ülkeme gittiğimde Estudiantes'teki arkadaşlarımla buluşurum. Orası benim evim ve her fırsatta oraya geri dönmek istediğimi dile getirdim. Ancak bunun doğru zamanda olmasını istiyorum. Kulüpler aralarında konuşmadan bu konuyla ilgili birşey söylemek istemiyorum" diye yanıt verdi.
"GÜNEŞ'İN TAKIMA VERECEĞİ ÇOK ŞEY VAR"
Geçen sezon birlikte çalıştığı Slaven Bilic ile yeni hocası Şenol Güneş'i karşılaştırması istediğinde,"Bilic'le geçen sezon çok iyi bir form yakalamıştık. Ancak sezonun sonlarına doğru büyük bir düşüş yaşadık, belki de tam manasıyla konsantre olamadık. Eminim ki, geçen sezon başındaki oyunumuzu sezonun geneline yansıtabilseydik, rahatlıkla şampiyonluğu göğüslerdik. Şenol Güneş ile takım olarak birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Bu kısa sürede gördümki, Şenol hocanın takıma ve özellikle genç arkadaşlara öğreteceği çok şey var" şeklinde görüşünü belirtti.
RAKİPLERİMİZİN YAPTIĞI TRANSFERLER BİZİ İLGİLENDİRMİYOR
Rakiplerinin yaptığı yıldız transferlerin kendilerini ilgilendirmediğini dile getiren Sosa, "Biz kendi işimize bakıyoruz. Bizim tek hedefimiz geçen sezon yaptığımız hataları tekrarlamamak. Tek yapmamız gereken takım olgumuzu sağlamlaştırmak. Ozaman rakiplerimizin aldığı oyunculardan çekinmemize gerek kalmaz" diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]