Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_lcap96%Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_lcap1%Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_lcap1%Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_lcap3%Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray : Güntekin Onay : 'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Güntekin Onay Galatasaray'ın Denizli kararının sürpriz olmadığının altını çizerek şöyle konuştu:

'Aklın yolu bir. Ben de olsam Ersun Yanal ya da Mustafa Denizli'yi getirirdim. Hayırlı olsun Galatasaray'a. Yabancı bir teknik adam olsaydı kim olursa olsun, Ancelotti, Morinho ve ya Capello bir bocalama süreci geçirirdi. O yüzden Mustafa Denizli çok işin içinde olduğu için - yorumculuk da yaptı - çok farklı gözle bakabiliyor. Galatasaray'ın neye ihtiyacı olduğunu eksiklerinin neler olduğunu çok iyi değerlendirebiliyor.'

ATEŞTEN GÖMLEK GİYDİ

'Pragmatik bir teknik direktördür. İnsan yönetme becerisi de çok üst seviyedir. Ama Mustafa hoca ateşten gömlek giydi. Ekonomik sıkıntı, Şampiyonlar Ligi'nde çarşamba günü oynanacak olan Atletico Madrid maçı var. Ligde zorlu maçlar var. Ama bunları hesaba katmıştır diye düşünüyorum. Enerjisi ne düzeyde bilmiyorum. Beşiktaş'tan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmıştı. Ama bu stresi kaldıracağını umuyorum'

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]