Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_lcap96%Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_lcap1%Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_lcap1%Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_lcap3%Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçtiğimiz perşembe günü sabah evinde spor yaparken kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu. Koç, pazar günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle binlerce seveninin duaları ve gözyaşları içinde ebediyete uğurlandı. Geride kalan ise mutluluk ifade eden hatıra fotoğrafları oldu… Bir yanda evlat acısıyla yüreği yanan baba Rahmi Koç, diğer yanda ise çok sevdikleri babalarını kaybeden Aylin ve Esra ile çekilen bu mutluluk fotoğraflarına yürekler dayanmıyor. Allah Mustafa Koç’a rahmet ve ailesine de sabırlar versin.
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.  Cemiyet1.jpg?v=2.0

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]