Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_lcap96%Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_lcap1%Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_lcap1%Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_lcap3%Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç yakın arkadaşı Aslı Ersu ile birlikte Asmalı’daydı. Caroline-koc-sli
Kalabalık arkadaş gurubu ile geldiği mekandan yemek sonrası ayrılan Caroline Koç her zamanki güler yüzlü tavrı ile dikkat çekti. Telefon ile konuşurken bile devamlı güler yüzlü halini bir an olsun değiştirmeyen Caroline Koç bayan arkadaşları ile birlikte araçlarının olduğu yere doğru yürüdüler.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]