Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_lcap96%Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_lcap1%Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_lcap1%Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_lcap3%Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kimi insanların çocukluk fotoğraflarına baktığınızda ister istemez ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünürsünüz. Gerçekten de eski fotoğraflarla arasında hiç benzerlik yoktur. Ancak bu durum şarkıcı Bengü için geçerli değil. Sosyal medya hesabından çocukluk yıllarına ait, okul korosunda olduğu bir dönemde çekilmiş bir kareyi paylaşan Bengü’ye gelen yorumların ortak teması güzel şarkıcının yıllar boyunca neredeyse hiç değişmediği yönünde olmuş. Bengü’nün, “O benim Millet’imin yıldızıdır parlayacak; O benim’dir; O benim! Millet’imin İstiklal!” notuyla paylaştığı bu fotoğraf büyük beğeni alırken çok sayıda da yorum almış. İşte onlardan bazıları:
Bengü, takipçilerini okul yıllarına götürürken zamanın kendisinden hiçbir şey götürmediğini de göstermiş. Bengu-ic-6

Hiç değişiklik yok aynı
Ne kadar tatlı bir kız çocuğu
Yıllar seni değiştirmemiş
Hiç değişmemişsin
Bir insan hiç mi değişmez. Halâ aynı tatlılığı güzelliği ve masumiyeti koruyorsun

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]