İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_lcap96%İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_lcap1%İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_lcap1%İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_lcap3%İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe Beko, EuroLeague’de Final Four’a yükseldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:20:05

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:19:01

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:18:29

» Beşiktaşlıların beklediği isimden kötü haber! Feyyaz Uçar, Di Maria'nın listelerinde olmadığını açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:16:04

» Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu! Fatih Karagümrük'ü 4-0 mağlup eden Trabzonspor, Beşiktaş'ın rakibi oldu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:15:26

» Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı... Kalben'den açıklama geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:13:46

» Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:12:32

» İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:11:40

» 3 ödül birden aldı ama yetmedi! Yalı Çapkını'nın güzeli Afra Saraçoğlu’na okul hayatı sorulunca... O değil annesi gerildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:10:20

» 1 milyon Euro'ya Yunanistan'dan ev almıştı! Demet Özdemir fiyatlara isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:09:28

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası Empty İşte Ajda Pekkan'ın 6 günlük kocası Salı 10 Şub. - 22:59:13

Yazar : EgzotikForum

-
-

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1500x1253.

Ajda Pekkan, 1973 yılında 19 yaşındaki Coşkun Sapmaz ile evlendi. Ancak Sapmaz Ailesi bu evliliğe karşı çıkınca, ikilinin evliliği bir haftayı bulmadan bitti.

Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu arasındaki aşk iddaları ve ünlü işadamının eşi Tuğçe Eyilik'in açtığı boşanma davası, bizi 1973 yılına - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - ürdü. Süperstar'ın Coşkun Sapmaz ile sadece 6 gün süren ilk evliliğini anımsadık...

Ajda Pekkan ile Coşkun Sapmaz 1973 yılının Mart ayında Zürih'te tanıştılar. Ajda Pekkan 28, Coşkun Sapmaz ise 19 yaşındaydı. Beraberlikleri yaz aylarında İzmir Fuarı'nda da sürdü. Ekim ayında evlenmeye karar verdiler.

Ancak o dönem Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Sapmaz Ailesi, oğulları Coşkun'un Ajda pekkan ile evlenmesine şiddetle karşı çıktığından nikah çok gizli tutuldu. 

İkili, 17 Kasım 1973'te, Ajda pekkan'ın program yaptığı İstanbul Aksaray'daki gazinoda iki şahit önünde nikahlandı. Şahitlerden biri söz yazarı Fikret Şenes, diğeri ise gazinonun sahne yönetmeniydi.

Nikahın ertesi günü, Coşkun Sapmaz ailesini ikna etmek için Adana'ya gitti. Ajda Pekkan ise iki gün sessizliğini korudu. Üçüncü gün yaptığı açıklamada ise, "Evet Coşkun'la evlendim. Birbirimizi seviyoruz ve çok mutluyuz" dedi.

Ancak kazın ayağı öyle değildi. Coşkun Sapmaz ailesini ikna edemedi. Baba Ahmet Sapmaz büyük direnç gösterdi ve çifte yaptıkları baskı sonuç verdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1512x1223.
Ajda Pekkan, evliliğinin altıncı gününde basına yaptığı açıklamada kacasından boşanacağını söyledi. Ünlü şarkıcı moralman öylesine çökmüştü ki kendi evinde kalamıyor, kadim dostu Fikret Şenes'in yanında geceliyordu.

Ajda Pekkan bu konuda konuşmazken, Fikret Şenes, "Ajda mahvoldu. Keşke bu evliliği hiç yapmasaydı. Boşanmakta kararlı. Ancak gelin siz bunu kocasına anlatın. Kapının önünden ayrılmıyor. Ajda için çok üzülüyorum. Sahneye iğnelerle çıkıyor" diyordu.

Ancak Coşkun Sapmaz bu konuda farklı konuşuyor ve "Ajda beni bırakmadı, ben onu bıraktım. Biraz ölçülü olsaydı, onunla bir ömür birlikte olabilirdik" diyordu.

Sonuçta, bu ilişki de, birçok benzerleri gibi "ölmüş aşklar mezarlığı"na kalktı ve bir gün yeniden hatırlanacağı zamana kadar, unutulup gitti! 

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]