Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_lcap96%Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_lcap1%Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_lcap1%Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_lcap3%Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... Ajda-71
15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm haftası kapsamında; ‘’Çağıran, Karşılayan, Ağırlayan Müze” anlayışı çerçevesinde; Süper Star Ajda Pekkan ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy “Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” ‘mesajını vermek ve işitme engelliler için toplumsal duyarlılığın altını çizmek üzere ilk kez bir araya geldi.
İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nde Süper Star Ajda Pekkan ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un katılımıyla dün gerçekleşen basın toplantısında konuşan Süper Star Ajda Pekkan “Dünyanın en güzel müzelerinden T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin depreme karşı güçlendirilmesi ve restorasyonu projesine vermiş olduğu desteklerden dolayı TÜRSAB Başkanı Sayın Başaran Ulusoy’a teşekkür ederim. Bu çerçevede TÜRSAB Başkanı Sayın Başaran Ulusoy ile herkesi müzelerimize davet etmek istiyoruz. Dünyada eşi benzeri bulunmayan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı İstanbul Arkeoloji Müzeleri, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı gibi pek çok müzeye bu topraklarda ev sahipliği yapmaktayız. Biz tarihimize sahip çıkmak adına, bu önemli yapılara erişimin herkes için eşit ve rahatlıkla olmasını temenni ediyoruz. İşitme engelli insanlarımızı müzelerimize davet etmek noktasında, TÜRSAB’la işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu amaç doğrultusunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı DÖSİMM ve TÜRSAB’ın “Çağıran, Karşılayan, Ağırlayan” müze anlayışı ile herkesi bekliyor, hepinizi tarihimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.” dedi.
Ajda Pekkan'dan "Haydi Sen de Gel, Tarihine Sahip Çık” mesajı... Ajda-pekkan-2
İLK KONSERİ AJDA VERECEK
Bundan birkaç yıl öncesine kadar konserlere, açılış ve davetlere ev sahipliği yapan Arkeoloji Müzesi’ndeki restorasyon bitiminde, İstanbullulara Süper Star’dan bir sürpriz gelecek. Katılımcılardan birinin “Çalışmalar bitince sizden bir konser istiyoruz.” talebini gülümseyerek karşılayan Pekkan, “Çok isterim ve kesinlikle bende bunu talep ediyorum. Eskisinden de iyi bir görüntüye gelen tarih kokulu yerimizde, işlemler bittiğinde konser vereceğim. Teşekkür ederim bunu bana önerdiğiniz için, çok mutlu oldum.” yanıtını verdi.
AJDA’YA İZDİHAM
Günün belirli saatlerinde ilköğretim ve lise öğrencilerinin ziyarete geldiği Arkeoloji Müzesi, toplantı sırasında yine bir öğrenci kafilesini misafir etti. Ajda Pekkan’ın toplantı bitimi aracına binerken öğrenciler tarafından fark edilmesi, Pekkan’ın aracının etrafını öğrencilerin sarmasına neden oldu. Küçük öğrencilerin kendisine tezahürat yapmasının ardından dayanamayan Süper Star, aracının sunroofuna çıkarak tepeden selam verdi. Öğrencilerin aracın etrafına adeta sarmasıyla sunrooftan kısa bir dans etti ardından sevgi sözcükleri sarf etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]