Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_lcap96%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_lcap1%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_lcap3%Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim süreciyle ilgili, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye tekrar seçimi yaşayacaktır" dedi.

İlişkili Haberler
YSK'dan "seçim tarihi" açıklamasıYSK'dan "seçim tarihi" açıklaması
CHP'den YSK'ya tepkiCHP'den YSK'ya tepki
YSK: "90 günlük süre kısalabilir"YSK: "90 günlük süre kısalabilir"
YSK'dan seçim tarihi açıklamasıYSK'dan seçim tarihi açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da cuma namazı sonrası gazetecilerin gündemle ilgili sorularını yanıtladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim süreciyle ilgili "45 günün sonunda da tekrar Meclis Başkanımla bir görüşme daha yapacağım ve bu görüşmeyi yaptıktan sonra da hayırlısıyla ülkemizi bir erken seçime götüreceğiz" dedi.
''TÜRKİYE 1 KASIM'DA İNŞALLAH TEKRAR SEÇİMİ YAŞAYACAK''
Cumhurbaşkanı, "Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım. 1 Kasım'da da inşallah Türkiye, ben tabii tekrar seçim diyorum, tekrar seçimi yaşayacaktır" ifadesini kullandı.
''BEŞTEPE’Yİ TANIMAYANI NİYE ÇAĞIRAYIM Kİ?''
Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na görev verip vermeyeceği sorusuna ise ''Beştepe'yi tanımayanı niye çağırayım ki? Zaman kaybetmeye gerek yok'' yanıtını verdi.
Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle:

''Demokratik açılım olarak sürecü başlattık ondan sonra aldığımız mesafeyle milli birlik kardeşlik projesine dönüştürdük istişareler neticesinde bunu çözüm süreciyle taçlandıralım istedik. Derdimiz ülkede birliğin beraberliğin Türk Kürt Laz Çerkez 78 milyonun kardeş olduğu yapıyı tesis edelim istedik. 7 Haziran seçimleri aslında bir umuttu öyle oldu ki seçimlerden sonra maalesef arzu edilmeyen çok çok çirkin olaylar oldu. Bunun öncesi sonrasında 6-7-8 Ekim olayları bu sürecin en talihsiz gelişmeleriydi. 50 vatandaşımızı o zaman öldü. Burada bir şey dikkati acımasızca çekiyordu öldürülenler de ölenler de Kürttü bunları sokağa çeken de bölücü terör örgütünü arkasına alana bir siyasi partinin eş başkanıydı. Medyada alladılar pulladır zaman geldi eline saz verdiler.
''BUGÜNE KADAR SABIR SABIR SABIR...''

Bugüne kadar sabır sabır sabır çözüm süreci artık buzdolabına konmuştur demek zorunda kaldım. Halkımız kendi içindeki bu bölücü terör örgütü mensuplarını da ayıklamak durumdadır güvenlik güçlerine haber vermek durumundadır. Kimin kim olduğunu gayet iyi biliyoruz. Daha dün bir şantiyede araç gereçler yakılıyor. Bunların tek derdi var biz bu ülkeyi nasıl karıştırırız nasıl böleriz. Biz bölücü değiliz bunların hepsi yalan bu ülkenin evlatlarını birbirine düşürmenin gayreti içerisindeler. Yeri geliyor şehitlerimiz oluyor. Allah'tan rahmet diliyorum ama bu mücadele esnasında bunların olabileceğini inanıyorum ki TSK'daki tüm evlatlarımız emniyetteki kardeşlerim biliyor bu işte Allah'ın izniyla zaferle çıkacağız tüm bu şehitlerimiz hayırla yad edilecek kanları yerde kalmayacaktır.
“YETKİ ALANLARIMI BİLİYORUM”

Şu anda seçim sürecinin içerisine giriyoruz. Cumhurbaşkanı olarak yetki alanlarımı biliyorum sonuna kadar kullanmak durumundayız. Zaman kaybetmenin peşinde olmayacağım. En fazla milletvekiline sahip olan partinin genel başkanına görevi verdim. Netice alamadılar. Şimdi ana muhalefet partisine yetki verilmeli... Partinin başındaki zat Beştepe'yi tanımayanı niye çağırayım ki? Zaman kaybetmeye gerek yok. Cumhurbaşkanı ülkeyi seçime götürebilir mi?
“1 KASIM'DA İNŞALLAH TÜRKİYE TEKRAR SEÇİMİ YAŞAYACAKTIR''
Şu anda cumhurbaşkanı olarak 45 günün sonunda tekrar Meclis Başkanı ile görüşme yaptıktan sonra hayırlısıyla ülkemizi bir erken seçime götüreceğiz. Kimi görevlendirirsem o kişi de burada seçim hükümetini parlamento içinden gerekirse dışından almak suretiyle kabineyi oluşturur ve seçime gideriz. Şu anda açıklanan tarih 1 Kasım inşallah Türkiye 1 Kasım'da tekrar seçimi yaşayacaktır.''

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]