Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_lcap96%Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_lcap1%Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_lcap1%Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_lcap3%Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... Aylan-1
Bodrum’da cansız bedeni sahile vuran Aylan’ın Kanada’da yaşayan halası Tima Kurdi, ölüm yolculuğuna ışık tutan açıklamalarda bulundu. Kurdi’nin kardeşiyle yaptığı telefon görüşmesine dair anlattıkları arasında yürek dağlayan bir ayrıntı dikkat çekti. Çocuklarını ve eşini kaybeden Abdullah Kurdi’nin Galip’in en sevdiği şeyin muz olduğunu söylediğini ve “Ben şimdi kime muz alacağım” dediğini aktardı.

Abdullah Kurdi’nin kız kardeşi olan Tima Kurdi, Vancouver’da düzenlediği basın toplantısında, çocukları Aylan ve Galip’le birlikte boğularak can veren anne Rehan’ın Yunanistan’ın Kos Adası’na geçmek istemediğini ve yüzme bilmediğini söyledi. Bir hafta önce yaptıkları telefon görüşmesini gözyaşları içinde anlatan hala Kurdi, “Sudan çok korktuğunu, bir şey olursa yüzme bilmediğini ve gitmek istemediğini söyledi” diye konuştu.
Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... Tima-kurdi
“TÜM DÜNYAYI SUÇLUYORUM”
“Ölmeyi hak etmediler, hak etmediler. Daha iyi bir hayat istediler. Böyle olmamalıydı. Onların başına gelmemeliydi” diyen acılı kadın, yürek dağlayan açıklamalarına şöyle devam etti: “Dürüst olmak gerekirse Kanada hükümetini suçlamak istemiyorum. Bunun için tüm dünyayı suçluyorum.”
Cansız bedenin fotoğrafı ile dünyayı ayağa kaldıran Aylan'ın halası Tima Kurdi'den yürek burkan açıklamalar... Aylan-dikeyŞimdilerde kardeşine eşini ve çocuklarını gömmek üzere Kobani’ye gitmemesi için yalvardığını söyleyen Tima Kurdi, “Gerçekten çok korkuyorum. Onun için endişeleniyorum. Kobani’ye gitmemesini söyledim ama kabul etmedi” dedi.
Anne Rehan Kurdi’nin ilk fotoğrafı… Çocukları Aylan (fotoğraftaki) ve Galip’le Bodrum açıklarında boğularak can veran Rehan Kurdi’nin bir fotoğrafı ortaya çıktı.
“BEN ŞİMDİ KİME MUZ ALACAĞIM”
Dün sabah kardeşiyle yaptığı telefon görüşmesini de aktaran Kurdi, “Türkiye bizim ülkemiz değil. Onlar Kobani’de doğdu ve oraya gitmek istiyorum dedi. Mezarlarının yanında kalmak ve onlara yemek ve su vermek istediğini söylüyor” diye konuştu. Hala Kurdi, aynı botta can veren 5 yaşındaki yeğeni Galip’in en sevdiği yiyeceğin muz olduğunu aktararak, babasının “Şimdi ben kime muz alacağım” dediğini ifade etti.
Yunanistan’a geçmeleri için aileye parayı kendisinin gönderdiğini açıklayan Kurdi, “Görüşmede ona çok üzgün olduğumu ve para göndermemem gerektiğini söyledim. Eğer para göndermeseydim, yola çıkamazdınız dedim. O da bana kendini suçlama. Sen bize Kanada’nın bizi almasının imkânsız olduğunu söyledin dedi” şeklide konuştu.
Hala Kurdi’nin anlattıklarından çok dramatik bir detay daha ortaya çıktı. Bir kız kardeşlerinin de Türkiye’ye geldiğini söyleyen Kurdi, “Ona ne olduğunu bilmiyorum. Abdullah’tan duymuştum, bir kaçakçı ona da aynı rotayı önerdiklerini söylemiş. Fakat karşıya geçip geçmediklerini ya da hâlâ Türkiye’deler mi bilmiyoruz” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]