Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_lcap96%Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_lcap1%Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_lcap1%Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_lcap3%Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Büyükçekmece'de balıkçıların bulduğu ayağı zincirle bağlı ve halıya sarılı cansız bedenle ilgili yeni gelişme yaşandı. Cansız bedenin 24 yaşındaki Sedef Güler'e ait olduğu ve ailesinin kayıp ihbarı yaptığı belirlendi. Olayla ilgili gözaltına alınan bir kişi ise, "Cinayeti ben işlemedim ama yardım ettim. Öldüreni de tanıyorum" dedi.

Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' 18857000-728xauto
Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' 640xauto

SIR ÖLÜM

[size][size]
Mimar Sinan Sahili'nde dün sabah saatlerinde balıkçılar tarafından denizde ceset görüldü. Balıkçılar durumu ihbar etmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
[/size][/size]

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

[size][size]
Sahil güvenlik ekiplerinin kıyıya çıkardığı kadın cesedinin 24 yaşındaki Sedef Güler'e ait olduğu ve üzerinden kimlik çıkmadığı öğrenildi. Kadının öldürüldükten sonra dibe batması için ayağına zincirle ağırlık bağlandığı ve fark edilmemesi için de halıya sarıldığı tespit edildi.
[/size][/size]

ADLİ TIP'A GÖTÜRÜLDÜ

[size][size]
Polis ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını izleyerek olayla ilgili çalışma başlattı. Savcının da olay yerindeki incelemeyi tamamlamasının ardından ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
Ayağı bağlı, halıya sarılı halde bulunan cansız bedenin kimliği tespit edildi! 'Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum' 640xauto
[/size][/size]

BALIKÇILAR GÖRDÜ

[size][size]
Mahalle sakini Cem Tansever, "Sabahleyin geldiğimizde limanda polis ekipleri vardı. Balıkçı arkadaşlar denizde bir bayan cesedi görmüşler. Ekiplere haber vermişler. Sahil güvenlik ve polis ekipleri cesedi denizden çıkartmışlar. Olay yeri inceleme çalışmaları yapıldı. Otopsi yapmak için ekipler cesedi alıp götürdü" ifadelerine yer verdi.
[/size][/size]

1 KİŞİYE ULAŞILDI

[size][size]
Ekoltv'de yer alan habere göre, Büyükçekmece'de denizin üzerinden geçen bir köprünün üzerinde gece vakti duran bir araçtan şüphelenildi. Polis bu yöntemi izleyerek bir kişiye ulaştı.
[/size][/size]

"BEN ÖLDÜRMEDİM AMA ÖLDÜRENİ BİLİYORUM"

[size][size]
Gözaltına alınan şüpheli, "Cinayeti ben işlemedim ama yardım ettim. Öldüreni de tanıyorum" diye ifade verdi. Polise iki isim söyledi. Biri cinayeti işleyen, diğeri de o gece yanlarında olan diğer kişiydi. Polis ekipleri bu itirafın ardından cesedin denize atılmasına yardım eden kişiyi de gözaltına aldı. Cinayeti işlediği iddia edilen şüpheli ise her yerde aranıyor.
[/size][/size]

YENİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

[size][size]
Büyükçekmece'de halıya sarılı haldeki cesedi denizden çıkartılan 24 yaşındaki Sedef Güler cinayeti ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre; polis Güler'in cesedinin sarılı olduğu halının üzerinde bir halı yıkamacıya ait etiket gördü. Etiketteki halı yıkamacıya giden polis, buradan halıların alındığı adresi tespit etti. Adresin Beylikdüzü Dereağzı'nda olduğunu belirleyen ekipler bu sefer eve gitti. Ekipler önce evi kiraya veren emlakçıyı buldu. Emlakçı Z.E., söz konusu adresi F.B. isimli kişiye kiraladığını söyledi. Emlakçının ifadesi üzerine polis F.B.'yi gözaltına aldı. Söz konusu adreste inceleme yapan ekipler kan lekeleri olduğunu gördü. Bunun üzerine evdeki eşyalara incelenmek üzere el konuldu.
[/size][/size]

"ÜZERİNE AĞIRLIK YAPMASI İÇİN ZİNCİR SARDIK"

[size][size]
Cinayet Büro Amirliğinde yapılan ilk sorgusunda olayı anlatan F.B. olay sırasında kendi evinde olmadığını arkadaşının telefonu üzerine eve gittiğini söyleyerek "Ben gittiğimde kız ölmüştü. Cesetten nasıl kurtulacağımızı konuşarak plan yaptık. Nalburdan zincir aldık. Cesedi battaniyeye koyup, üzerine ağırlık yapması için zincir sardık. Evde bulduğumuz bir dambılıda zincire bağladık. Sonra otomobile koyarak gidip köprüden aşağı attık" dedi.
Polis, cesedin taşındığı otomobilin bulunduğunu, incelemenin sürdüğünü belirterek olayın firarisi olarak aranan Y.G.'nin uyuşturucu kullanmak suçundan çok sayıda polis geliş kaydı olduğunu ayrıca hakkında 8 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğunu tespit etti. Şüpheliyi yakalamak için operasyonların sürdüğü öğrenildi. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü sürdüğünü, gözaltındaki şüphelilerle ilgili savcılıktan ek gözetim izni alındığını belirttiler. 
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]