Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_lcap96%Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_lcap1%Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_lcap1%Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_lcap3%Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 37. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Beko'yu 83-82 yenen Anadolu Efes kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:27:35

» Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında sahasında Rasta Vechta'yı 103-91 mağlup etti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:57

» Batshuayi'nin PFDK'ya sevk edilme neden meğer derbide taktığı o şapkaymış!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:03

» Galatasaray'ın Rigas Skola maçı kafilesi belli oldu! 2 isim kadroya dahil edilmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:25:21

» Galatasaray'da beklenen performansı veremeyen Jelert ile yollar ayrılıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:24:50

» Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin krizi! Takım arkadaşları Mourinho'ya şikayet etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:23:20

» Toprak Razgatlıoğlu Aragon pistinde yine 2. oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:20:16

» Satrançta dünyanın en genç büyük ustası Yağız Kaan Erdoğmuş'tan bir rekor daha
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:19:46

» Miss Turkey 2024 Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen İdil Bilgen, Bingöl'ün 2 bin 304 nüfuslu Yayladere ilçesine doktor olarak atandı. Ancak Bilgen, 15 gün dolmasına rağmen görevine başlamadı. Bilgen’in nerede olduğu ortaya çıktı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:18:05

» Bakımevindeki görüntüler kan dondurmuştu! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama: 2 kişi gözaltına alındı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:14:40

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'deki Vitor Pereira-Robin van Persie krizini Türk futbolunun ünlü isimleri değerlendirdi...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Teknik direktörlerden Yılmaz Vural, Pereira için “Böyle lider olunmaz” derken, Samet Aybaba, “Takımı bozuyorsa, oyuncuyu göndermek lazım. Onu gönderemiyorsa hoca kendi gidecek” görüşünü savundu. Giray Bulak da, Van Persie tarzı oyuncuları kazanmak gerektiğini belirtti. Oğuz Çetin, Sergen Yalçın ve Tanju Çolak'ın görüşleri ise şöyle:

SAYGIYI TEKNİK ADAM YARATIR

Oğuz Çetin

ÖNCELİKLE her oyuncu profesyonellik çerçevesi içinde kalmalıdır. Bu genel prensiptir. Ancak asıl olan, sorumluluğu taşıyan teknik adamın takımı nasıl sevk ve idare ettiğidir. F.Bahçe bu anlamda sorun yaşıyor. Büyük camialarda teknik adamdan beklenen, ilk 11’ini net şekilde belirlemesidir. Pereira, oyuncu planlamasında kararlı olmadığı için kendini vazgeçilmez gören bir yıldız oyuncu ile karşı karşıya gelebiliyor. Ancak hiçbir oyuncunun özellikle kamuoyu önünde hocasını rencide etmeye hakkı yoktur. Ama bu saygıyı da hoca yaratmalıdır.

KİMSE BANA TAVIR YAPAMAZ

Sergen Yalçın

FUTBOLCULUK yaşamımda hiçbir teknik adama tavır yapmadım. Ama yapanları gördüm. Şu anda teknik direktörlük görevindeyim. Bana yapan olursa karşılığını görür. Her teknik direktörün oyuncu ile yoğun ilişkisi vardır. Şu an bir takımın sorumluluğunu taşıyorum. Beni Sivassporlu futbolcuların durumu ilgilendirir. Şunu söyleyeyim. Benim teknik direktörlük yaptığım yerde futbolcu sadece verilen talimatları dinler, hocasına karşı hiçbir tavır da yapamaz. Bunu da beni az çok tanıyan herkes biliyor zaten...

PEREIRA BİNDİĞİ DALI KESİYOR

Tanju Çolak

ROBİN van Persie’nin maç eksikliği nedeniyle oynatılmadığı söyleniyor ama maç eksikliği ancak maç oynayarak giderilir. Bu adam Van Persie... Hiç mi ona sabrı ve töleransı yok Pereira’nın?.. Van Persie’yi inkar etmek futbolu inkar etmektir. Pereira’nın ne alıp veremediği var onunla, anlaşılır gibi değil. Fernandao, Van Persie gibi değil. Krizi çözmesi gereken Vitor Pereira tam tersini yapıyor. Oysa Van Persie’ye formayı ver, sen güçlü ol. Nani’ye verdiğin krediyi neden Van Persie’ye vermiyorsun, anlamak mümkün değil.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]