Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_lcap96%Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_lcap1%Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_lcap1%Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_lcap3%Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 12.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:20:45

» 12.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:15:41

» Milli basketbolcu, alkollü sürücü kurbanı oldu! İlkan Karaman, kaldırımda beklerken, aracın altında kalarak hayatını kaybetti...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:07:44

» Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Nicola Zalewski transferini tamamlayabilmek için İtalya'ya giden sarı-kırmızılı yöneticiler, bu transferde başarı sağlayamadıkları durumda Napoli'den Mario Rui'yi alternatif olarak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 21:00:11

» Galatasaray yönetimi fokur fokur kaynıyor! Ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:59:07

» Marek Hamsik'den Victor Osimhen hakkında çarpıcı ifadeler! Galatasaray taraftarını çok kızdıracak... ''Lukaku iyi bir...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:58:34

» Galatasaray'da Nicola Zalewski hamlesi! Beklenen yanıt geldi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:54

» Hakim Ziyech'ten Galatasaray'a kötü haber! Fenerbahçe derbisinde takımını yalnız bırakacak...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:57:19

» Fenerbahçe'ye UEFA'dan dev gelir! Kasasını doldurdu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:53

» Rıza Çalımbay'dan dikkat çeken açıklamalar! ''Emre Mor'u çok istiyoruz'' Aboubakar transferi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 12 Eyl. - 20:55:14

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mekan konseptine uygun olarak takmış olduğu yeşil peruk gözlerden kaçmazken, ” Mekana uygun olsun diye, Osmanlı İmparatorluğundan çıkmış gibi gençlerin karşısına çıkmak istemedim. Biliyorsunuz ben bukalemun gibiyim her kılığa girebiliyorum ” diyen Diva, geçtiğimiz günlerde şöförü Erşan Ünal’ın kaçtığı haberlerine ise açıklık getirdi. ” O şöför benim şöförüm değildi. Buz bir yalan haber, belki haberde şöyle bir doğruluk payı var. Kaçan şoför Fevzi beyin şoförüydü” dedi.
Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. Bulent-ersoy-sli-88

TARKAN’A SÖYLEMİŞTİM
Yeni bir single geleceğinin de sinyallerini veren Ersoy, ” Bugün Sezencim ile konuştuk benim için bir parçası varmış.  gönderecek” derken Megastar Tarkan’ın 11 Mart’ta piyasaya çıkacak Türk Sanat Müziği albümünün hatırlatılması üzerine şaşıran Bülent Ersoy, ” Aaa Tarkan albüm mü çıkartıyor. Bilmiyordum ama ben ona söylemiştim sen bizden birisin. Türk Sanat Müziği oku dedim.

Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. Bulent-ersoy-sli-3

Zaten eskiden de Türk Sanat müziği okuyordu. Hem iyi olmasa Müzeyyen Senar gibi bir usta ile düet yapamazdı. Müzzeyyen Abla onu yanına sokmazdı ” dedi. Ömür Gedik ile kürk savaşı içinde olan Diva Bülent Ersoy, Gedik’in geçtiğimiz günlerde “Ona gördüğüm yerde sarılacağım.” açıklamasının hatırlatılması üzerine ” Ne bana mı sarılacakmış. Öpücek miymiş, gelsin bakalım sarılsın bende onu öperim” şeklinde konuştu.

GECE KULÜBÜNDE PASTIRMALI PİDE SEFASI
Basın mensupları ile kısa süreli sohbeti sonra mekan içerisine  giren Diva Bülent Ersoy, kendisi için hazırlanan locada otururken, açıktığını söyleyerek gece kulübüne pide söyletti. Kaşarlı kavurmalı ve pastırmalı pideleri yiyen divaya yakın arkadaşı Nur Yerlitaş’ta eşlik etti.

Diva Bülent Ersoy, önceki gece Taksim'de bir gece kulübünde sahne aldı. Bulent-ersoy-sli-6

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]